Facebook Google+ Twitter

Beenhakker zadowolony z chłopaków

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-06-09 16:26

Leo Beenhakker jest dumny i zadowolony z polskich piłkarzy po wczorajszym meczu z Niemcami. Nasza reprezentacja przegrała jednak 0:2.

- Na pewno będą gotowi na następny mecz - obiecał selekcjoner reprezentacji Polski. Podczas specjalnej konferencji prasowej Beenhakker powiedział, że wczorajszy mecz przeciwko Niemcom należał do lepszych w wykonaniu jego podopiecznych. W jego opinii, o porażce Polaków zdecydowały indywidualne błędy zawodników.
Trener podkreślił, że naszą obecność na Euro 2008 można nazwać cudem. - Przypomnijcie sobie, jak ta drużyna wyglądała dwa lata temu - mówił Leo Beenhakker. Podkreślił, że niemiecki zespół zagrał doskonały mecz, a Polacy grali z nimi z bardzo dobrze, czasem nawet nieco lepiej niż Niemcy. Zimnym prysznicem była druga bramka, uważa selekcjoner. Trener zaznaczył, że dzisiejszy futbol stoi na niewiarygodnie wysokim poziomie, a polscy piłkarze pod jego wodzą musieli w bardzo krótkim czasie wykonać ogromny krok naprzód. - Nie musimy się wstydzić tego występu, chłopaki dali z siebie wszystko - podkreślił Leo Beenhakker.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.