Facebook Google+ Twitter

Beenhakkera witało na lotnisku niewielu kibiców

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-06-18 14:11

Po nieudanych występach polskich piłkarzy na Euro 2008 do kraju wrócili działacze Polskiego Związku Piłki Nożnej i trener Leo Beenhakker. Na warszawskim lotniku Okęcie witała ich tylko niewielka grupka kibiców i fanów.


Trener Leo Beenhakker podziękował kibicom i podkreślał, że byli wspaniali. Jednocześnie przyznawał, iż jest bardzo zawiedziony, że nie mógł dać im większego sukcesu. Trener dodał, że jest rozczarowany wynikiem występów na Euro. Podkreślał, że drużyna była dobrze przygotowana, atmosfera w ekipie była dobra i wszyscy mięli wielkie nadzieje. Beenhakker zapewnił, że porażka boli także samych piłkarzy.

Prezes PZPN Michał Listkiewicz uciął spekulacje, że na stanowisku trenera polskiej drużyny mogą zajść jakieś zmiany. Dodał, że Leo Beenhakker wykonał swoje zadanie, a Polska awansowała po raz trzeci z rzędu do wielkiej imprezy sportowej. Według Listkiewicza, jak na obecny stan polskiej piłki to duży sukces.

Razem z działaczami PZPN i trenerem Leo Beenhakkerem do Polski wrócili Artur Boruc i Michał Żewłakow. Nie chcieli jednak rozmawiać z dziennikarzami. Reszta drużyny, za zgodą trenera powróciła samodzielnie do kraju lub prosto do klubów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.