Facebook Google+ Twitter

Before Sunrise Festival 2013 Party - zakończony!

W Kołobrzegu dobiegają finału przygotowania do Sunrise Festival 2013, jednego z większych europejskich festiwali muzyki trance i house. Początek w piątek o godzinie 17.

Rozpoczęliśmy Relację live z I dnia Sunrise Festival 2013! Gorąco zapraszamy!

23.30 Już za niespełna godzinę wystąpi Fafaq, który w roku 2009 i 2010 miał zaszczyt otworzyć dwie potężne imprezy. Najpierw był to enTrance, następnie Sunrise Festival. Najmłodszy reprezentant DJ-skiego składu Music Defeats Time. Jako producent zapowiada kolejne solowe wydawnictwa. Cóż to będzie i gdzie zostanie wydanie? To jeszcze tajemnica.

21.18 Na scenie klubu Jay Bae!

Jay Bae od zawsze kojarzony z najmocniejszymi odmianami muzyki trance, aktualnie odnajduje swój kierunek w zdecydowanie innych gatunkach muzyki. Aktualnie w jego setach króluje wesołe techno, tech-house i minimal, w których niejednokrotnie "wisienką na torcie" jest porywający do zabawy, rytmiczny house. Umiejętności, którymi dysponuje, gwarantują zawsze dobrą zabawę przy jego setach, dowodem tego jest wiele imprez plenerowych, halowych i klubowych. W roku 2010 Arek wystąpi na scenie w amfiteatrze.

 / Fot. ORG
21.13 Before Party Sunrise Festival to nazwa cyklu imprez, które odbędą się w miesiącach poprzedzających event. Trasa Before Sunrise, to również świetna okazja, aby jeszcze bardziej przybliżyć sobie profil naszego, polskiego festiwalu oraz wyrwać się z codzienności, by wspólnie przeżyć piękne chwile, radość, moc i magię, którą niesie ze sobą zbliżająca się wielkimi krokami 11 już edycja SUNRISE FESTIVAL.

21:00 Startuje Before Party Sunrise Festival Grand Finale w klubie MarinGo! & Sand Klub / Fot. ORG

19.23 Organizatorzy informują, że bilety są imienne i nie można ich przekazywać osobom trzecim.

19.20 W środę przy kołobrzeskim amfiteatrze zaczęło powstawać festiwalowe miasteczko. W sumie przed amfiteatr dotarło 37 tirów wypełnionych elementami. Dziś przed chwilką wjechały dwa ostatnie tiry w asyście ochrony i policji. Według informacji w tirach tych znajdują się owiane tajemnicą elementy festiwalu.

19.09 Brama festiwalowego miasteczka otworzy się już jutro o godz. 17. Przypominamy, że wstęp na odbywające się w nim zamknięte imprezy mają tylko osoby dorosłe. Ale niespodzianka czeka też na tych, którzy wybiorą się na plażę centralną, na After Party. Tu, z molo zagra m.in. jedna z największych gwiazd imprezy – Fedde Le Grand.

18.45 Przed klubem MarinGo! & Sand Klub w Kołobrzegu już jest ustawiona kolejka!
Według organizatorów na miejscu jest już około 10 000 fanów mimo, że do rozpoczęcia głównego festiwalu jeszcze 22 godziny i 15 minut!

17.50 Nasze informacje potwierdziły się! Dzisiaj wieczorem organizatorzy zapraszają na Before Party Sunrise Festival Grand Finale w klubie MarinGo! & Sand Klub w Kołobrzegu! Start 21.00, a wejście za jedyne 15 zł. Organizatorzy zaznaczają, że ilość miejsc ograniczona!!
 / Fot. ORG
21:00 - Jay Bae
00:30 - Fafaq
01:30 - Alex
02:30 - Skytech
04:00 - KONIEC

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.