Facebook Google+ Twitter

Beger w tanecznym show, czyli ekshibicjonizm polityków

Posłanka Renata Beger była już na wybiegu, gdzie oprócz wdzięków prezentowała modę sejmową, inspirowała zespoły muzyczne, była bohaterką teledysku. Jest autorką kilku zaskakujących wypowiedzi o kultowym wymiarze. Teraz zatańczy u Mandaryny.

m Politycy to ekshibicjoniści, czyli jak się promuje pierwsza dama “Samoobrony”.

Posłanka Renata Beger wystąpiła już na wybiegu, gdzie oprócz wdzięków prezentowała modę sejmową, zainspirowała do napisania piosenek takie zespoły jak: “Big Cyc”, “Piersi” Pawła Kukiza i “Amadeusz i Grupa 3mająca władzę”, została bohaterką teledysku. Popularność przyniosły jej też liczne, zaskakujące w formie oraz treści wypowiedzi. Niektóre z nich stały się niemal kultowymi sloganami.

Perła Leppera

Teraz parlamentarzystka Renata zatańczy u Mandaryny, która – choć uznawana jest przez wielu za gwiazdę – nie wystąpi w cyrku, jak dotąd sądziła zaproszona przez nią posłanka, tylko w show Polsatu "Let's Dance". “Gdybym była gwiazdą, byłabym w cyrku” - powiedziała w wywiadzie dla Echa Dnia ta perła “Samoobrony” (31 styczeń 2005).

Dlaczego oni to robią

Politycy to ekshibicjoniści, wiedzą, że aby być kojarzonymi, muszą się pokazywać i większość z nich uwielbia to mwmedia robić. Przeważnie nie mają kompleksów i zahamowań w odsłanianiu swoich walorów intelektualnych i predyspozycji fizycznych, które przez opinię publiczną są różnie oceniane.

Tak jest też w przypadku Renaty Beger. Niezależnie od tego, co kto myśli o poseł Reni, nie można chyba zaprzeczyć, że jest ona jednym z najbardziej rozpoznawalnych parlamentarzystów IV RP, a to w fachu polityka decyduje o jego być albo nie być.


mwmediaPierwsza dama “Samoobrony” przykuwa uwagę mediów swoją, wprawdzie kontrowersyjną, ale jakże nietuzinkową osobowością oraz godną pozazdroszczenia odwagą. Ta odwaga, będąca wynikiem głębokiej wiary w siebie, pozwala Renacie Beger przyjąć zaproszenie do każdego programu telewizyjnego, odebrać telefon od każdego dziennikarza i wyrazić zgodę na każdy wywiad. Co z tego, że czasem elokwencja zaszwankuje, a zbytnia otwartość i chęć zabłyśnięcia, bywa przyczyną zagalopowania się albo odsłonięcia jakichś braków wiedzy. A komu to się nie zdarza!

Perełki Renaty Beger:

Wypowiadając się o sekretarzu generalnym ONZ Kofim Annanie, nazwała go Ananem Kofanem. mwmedia

“Importowane zboże jest pełne odchodów szczurów, może wywoływać wiele chorób. Z tego ma się robić nasz chleb? Ci Niemcy myślą, że my jakieś świnie jesteśmy” (Trybuna, czerwiec 2002).

“Kiedyś chodziłam do kosmetyczki. Teraz, przy takiej biedzie, w jakiej ludzie żyją, wstyd rozczulać się nad własnym ciałem. Wolę oddać parę groszy innym. Może to zbyt banalne, zbyt patriotyczne. Na kosmetyczkę nie dam, na chleb – tak!” (Super Express, maj 2003).

“Kolega twierdzi nawet, że mam kurwiki w oczach”. Zapytana o to, czy lubi seks, odpowiedziała: “Jak koń owies” (Super Express, maj 2003).

“Kiedy patrzę w lustro mówię - Renia, jesteś trochę za gruba, ale najważniejsze, że zdrowa" (Super Express, sierpień 2005).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

arbas
  • arbas
  • 28.08.2006 23:00

Fragment programu widziałem. Z ciekawości, do jakiego stopnia może się jeszcze Beger ośmieszyć. Moje przewidywania spełniły się, niestety! Proponuję:
Mandaryna do Chin, Meneger Kanclerz i Posłanka Beger do rządu, Polsat w całości do TVN ! arbas

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zombek
  • Zombek
  • 21.08.2006 01:27

Piekne podsumowanie pani poseł ROTFL

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.