Facebook Google+ Twitter

Bel Air dał koncert w Fabryce Trzciny. Mamy dla Was płyty!

Bel Air to niezwykle oryginalny zespół, którego muzyka jest mieszanką wielu stylów: od elektronicznego jazzu, aż po etno i afro-beat. 27 października w warszawskiej filii Fabryki Trzciny - Skwerze, grupa Bel Air dała koncert z okazji premiery płyty "Monday Dream".

 / Fot. Monday Dream fot. Bel AirGrupę tworzy pięciu doświadczonych muzyków, grających na rzadko spotykanych instrumentach. Utwory prezentowane na wczorajszym koncercie pochodzą z płyty "Monday dream" i są rzadko spotykaną w Polsce mieszanką oryginalnych instrumentów i niecodziennych stylów inspirowanych wieloma zagranicznymi nurtami.

Już pierwszy utwór wzbudził emocje publiczności. Zobaczyliśmy prawdziwe show, o nieprawdopodobnej świeżości. Widać było, że muzycy bawią się swoją twórczością. Publiczność wyraźnie zachwycona ciekawym brzmieniem szybko włączyła się w klimat koncertu. Nic dziwnego - umiejętność grania na takich instrumentach, jak chapman stick, czy sitar należą do rzadkości.

Świetne okazały się dwa utwory, podczas których grupie Bel Air na scenie towarzyszyli goście  / Fot.  Fot. Bel Airspecjalni - grupa Retro Voice. Utwór "Everything" zabrzmiał szczególnie ciekawie, dzięki połączeniu nastrojowej muzyki instrumentalnej Bel Air i wokalnych wstawek Retro Voice. Bardzo ciekawy występ dał także Michał Rudaś, kolejny gość wieczoru, który wystąpił z piosenką "Holi". Sam artysta tłumaczył tytuł utworu, jako argentyńskie światło, oznaczające inspirację daleką kulturą, po czym zaskoczył publiczność, imponującym wokalem.

Rewelacyjny był, grający na perkusji, Jose Manuel Alban Juarez. Pełen profesjonalizm łączył
zabawą z publicznością. Istotnym plusem muzyki Bel Air jest właśnie świeżość, dająca nadzieję, że możemy spodziewać się kolejnych ciekawych utworów grupy.

Muzykę Bel Air śmiało polecam do słuchania, a nawet i tańca.KONKURS!

Dla naszych czytelników mamy 10 pachnących świeżością płyt "Monday Dream" zespołu Bel Air.

Co zrobić, by je zdobyć?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego chciałbyś otrzymać najnowszą płytę "Monday Dream" zespołu Bel Air?

Odpowiedzi należy zamieszczać w komentarzach.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 07.11.2010. Wśród autorów najciekawszych odpowiedzi, komisja redakcyjna wybierze szczęśliwców, którzy otrzymają płyty.

Życzymy powodzenia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.