Facebook Google+ Twitter

Ben Affleck nakręci własny film o Batmanie. Do 2020 roku zobaczymy dziewięć produkcji o superbohaterach DC Comics

Ben Affleck nakręci samodzielny film o Batmanie. Aktor również wcieli się po raz kolejny w Bruce'a Wayne'a. Plany wytwórni Warner Bros. i DC Comics są jednak jeszcze szersze. Do 2020 r. zobaczymy co najmniej dziewięć filmów z tego komiksowego uniwersum.

 / Fot. materiały prasoweW kinach możemy oglądać właśnie film "Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości", w którym Ben Affleck zadebiutował w roli Bruce'a Wayne'a i jego alter ego, czyli Batmana. W przyszłym roku na ekrany ma trafić pierwsza część filmu "The Justice League". Znowu zobaczymy w nim Afflecka, a także Henry'egp Cavilla jako Supermana i Gal Gadot w roli Wonder Woman. Nowa "Liga Sprawiedliwości" będzie składać się co najmniej z dwóch części. To jednak nie koniec występów Afflecka w roli człowieka-nietoperza.

We wtorek wytwórnia Warner Bros. potwierdziła, że powstanie samodzielny film o Batmanie, w którym aktor nie tylko zagra głównego bohatera. Będzie też jego reżyserem i współtwórcą scenariusza. Data premiery oraz tytuł nie są jeszcze znane.

Filmowe uniwersum DC Comics rozrasta się. W tym roku oprócz filmu "Batman v Superman" zobaczymy też "Legion Samobójców". W czerwcu 2017 r. zadebiutuje film "Wonder Woman", a w listopadzie wspomniana już pierwsza część "The Justice League". W marcu 2018 r. możemy spodziewać się filmu "The Flash", w lipcu tego samego roku produkcji "Aquaman". Dalsze plany to: "Shazam!" (kwiecień 2019 r.), druga część "The Justice League" (czerwiec 2019), "Cyborg" (kwiecień 2020) i "Green Lantern Corps" (czerwiec 2020) - podaje CBS.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.