Facebook Google+ Twitter

Ben L’Oncle Soul oraz Omar na Białystok Pozytywne Wibracje

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-04-04 17:16

Już po raz trzeci lipiec zapowiada się gorąco i koncertowo w Białymstoku. Wszystko za sprawą imprezy Białystok Pozytywne Wibracje Festival 2012.

Zaangażowanie miasta Białystok w dalszy rozwój festiwalu, zaowocowało dodaniem nazwy miasta do oficjalnej nazwy imprezy. Organizatorzy zapowiedzieli, że poziomem artystycznym tegoroczne Wibracje nie będą odbiegały od wysoko ocenionej edycji z 2011 roku. Zapowiadają, że podniosą poprzeczkę jeszcze wyżej.

Pierwszymi ogłoszonymi przez organizatorów gwiazdami zagranicznymi tegorocznego festiwalu są Ben L’Oncle Soul oraz Omar. Obydwaj artyści wystąpią w Polsce po raz pierwszy. Ci wybitni wokaliści obdarzeni oryginalnym głosem obecni byli na kompilacjach Pozytywne Wibracje. Tego lata w Białymstoku wykonają swoje, znane na całym świecie, przeboje.

Przed nami dwa długie, letnie i
koncertowe wieczory na dziedzińcu Pałacu Branickich w weekend 20 i 21 lipca. Przypominamy, że wyjątkowa sceneria pałacowa, magia Białegostoku, rewelacyjni artyści oraz pozytywna energia publiczności sprawiły, że w zeszłym roku impreza ta okrzyknięta została najpiękniejszym polskim festiwalem.

GwiazdyBen L’Oncle Soul to jeden z najgorętszych artystów we współczesnej muzyce soul i obecnie jedna z czołowych gwiazd legendarnej wytwórni Motown. Artysta ten jest „na fali”. Jest o nim głośno - intryguje publiczność w każdym wieku. Także tę młodszą. Występuje na wielu renomowanych scenach. Debiutancki wydany w 2010 roku album Ben L’Oncle Soul okazał się ogromnym hitem, a Ben jedną z największych sensacji. Pochodzące z tego krążka Soulman oraz nowa wersja słynnego utworu The White Stripes Seven Nation Army stały się wielkimi przebojami granymi przez stacje radiowe w całej Europie. Ten ostatni znalazł się także najnowszej jedenastej części kompilacji Pozytywne Wibracje. Kolejnym albumem artysty był wydany rok później na DVD koncert Live Paris zarejestrowany w paryskiej hali Zenith, wydany także na krążku audio. Zebrał wysokie oceny krytyków muzycznych w całej Europie i Kanadzie.

Jego styl, porównywany często do muzyki takich artystów jak Stevie Wonder oraz Ray Charles, został niezwykle entuzjastycznie przyjęty przez fanów i media. Od czasu solowego debiutu Ben zagrał dziesiątki koncertów, w tym m.in. na najbardziej prestiżowych festiwalach muzycznych w 2011 roku, jak North Sea Jazz Festival, Montreal Jazz Festival, czy London Jazz Festival.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.