Facebook Google+ Twitter

Benedict Cumberbatch będzie gościem 7. edycji Off Plus Camera

Benedict Cumberbatch, znany przede wszystkim z serialu BBC "Sherlock" będzie gościem tegorocznego festiwalu Off Plus Camera w Krakowie.

 / Fot. By Benedict Cumberbatch at the London premiere of Tinker Tailor Soldier Spy. BFI South Bank, Tuesday 13th September 2011: Sam Hughes from UK derivativAnglik da się poznać polskiej publiczności nie tylko jako doskonały aktor, ale również twórca kina niezależnego. Pojawi się w Krakowie jako aktor i producent filmu "Little Favour", który będzie można obejrzeć już 10 maja w ramach Off Plus Camera. Po pokazie premierowym odbędzie się spotkanie z aktorem.

Jak informuje Anna Trzebiatowska (dyrektor artystyczny Off Plus Camera) w rozmowie z tvn24.pl, "Benedict Cumberbatch jako osoba, która wspiera kino niezależne jest dla nas idealnym gościem. Bardzo zaangażował się w produkcję filmów niezależnych i to o tym właśnie będzie opowiadał w Krakowie".

Cumberbatch'a na dużym ekranie mogliśmy oglądać w filmach : "Hobbit: Pustkowie Smauga", "Sierpień w hrabstwie Osage", czy "Zniewolony. 12 Years a Slave".

Off Plus Camera to międzynarodowy festiwal kina niezależnego. Najważniejszym elementem festiwalu jest konkurs główny "Wytyczanie drogi", w którym startuje dwanaście pierwszych bądź drugich filmów walczących o Krakowską Nagrodę Filmową w wysokości 100 tysięcy dolarów. W czasie trwania Off Plus Camera będzie można zobaczyć kilkadziesiąt filmów w dziewięciu sekcjach festiwalowych. Off Plus Camera rozpocznie się już 2 maja w Krakowie i potrwa do 11 maja.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.