Facebook Google+ Twitter

Benedyktyński blog rozwiązaniem na poważne sprawy?

Czy jest to odkrycie rąbka tajemnicy skrywanej za murami od kilkuset lat? Czy warto było tworzyć takie miejsce? Decyzja należy do Państwa.

Blog „Poważne sprawy, poważne odpowiedzi” powstał bardzo niedawno, bo zaledwie w listopadzie. Utworzony przez benedyktynów z Tyńca jest miejscem, gdzie można nie tylko poznać niezwykłą tradycję i duchowość benedyktyńską, na co dzień owianą nutką tajemnicy, zapoznać się z „Regułą św. Benedykta” i jej tajnikami.

Blog "Poważne sprawy" (http://www.tyniec.benedyktyni.pl/pspo )To przede wszystkim miejsce tworzone przez gości i użytkowników. Platforma do dyskusji o najróżniejszych sprawach. To miejsce cotygodniowych spotkań z ojcem Janem Pawłem i medytacją chrześcijańską oraz z ojcem Leonem Knabitem.

Nie boimy się podejmować trudnych tematów, którzy inni chętnie „zamiatają pod dywan”. Serwis powstał po to, by każdy mógł poczuć się tam dobrze, każdy jest chciany i akceptowany.
Każdy może się wypowiedzieć bez obawy bycia wyśmianym czy krytykowanym. Na poważne sprawy zawsze mamy poważne odpowiedzi i uśmiech. Mamy już grono wiernych „komentatorów”, a liczba wejść na stronę wciąż wzrasta.

Jak na konkurs na Blog Roku 2010 jest to propozycja dość niezwykła, nietypowa. Z racji młodego stażu, podeszliśmy do konkursu z pokorą i dużą rezerwą. Jednak okazuje się, że jest wiele osób, które doceniają takie inicjatywy. Chcemy podziękować za wszystkie głosy. I prosić o więcej. Przekazujemy wartości, o które warto dzisiaj walczyć, zwłaszcza w dobie powszechnego zagubienia i degeneracji. Zapytają Państwo, czy warto - proszę pozwolić mi odpowiedzieć słowami wiersza Jonasza Kofty "Zawsze warto":

Zawsze warto, żeby kiedyś nie mieć moralnego kaca
Zrobić coś, co się być może - nie opłaca!Ewelina Drela

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.