Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28576 miejsce

Benefis Gimnazjum nr 4 w Ostrowie Wielkopolskim

Po południu ostrowskie 4. gimnazjum świętowało swoje 10 urodziny. Koncert zgromadził wielu nauczycieli, uczniów, absolwentów i Przyjaciół szkoły

 / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Gabe-birthday-part.jpgOstrowskie gimnazjum nr 4 słynie z tego, że wszystko odbywa się punktualnie i zgodnie z planem. Jednak dzisiaj miało miejsce wydarzenie nietypowe. 10. urodziny Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich wcale się nie rozpoczęły punktualnie o 14.00, a dzięki "zabiegom" pana dyrektora, Andrzeja Knopińskiego nie przebiegały także w pełnej zgodzie ze scenariuszem. Uroczystą galę zorganizowaną przez uczniów, absolwentów i nauczycieli poprowadzili: pan Wojciech Kałuża, nauczyciel języka polskiego a także pani Renata Kowalczyk, nauczycielka biologii oraz geografii.

Spotkanie przebiegało w świetnej, przyjaznej, charakterystycznej dla szkoły atmosferze. Na przemian można było usłyszeć wspomnienia inicjatorów powstania szkoły i jej budowniczych, którzy opowiedzieli, jak to w ciągu bardzo krótkiego czasu postawili budynek, a także pokazy artystyczne, w które, oprócz uczniów i nauczycieli, zaangażowali się także absolwenci tej jeszcze młodej szkoły. Zgromadzona publiczność mogła zatem dowiedzieć się wielu ciekawostek o szkole oraz zobaczyć nieprzeciętne umiejętności wokalne i taneczne osób występujących.

Jak przystało na urodziny, organizatorzy poczęstowali wszystkich zgromadzonych gości niezwykle smacznym tortem. Ponadto przyjaciele i absolwenci szkoły otrzymali woreczek z ziarnami gorczycy i tekstem z Biblii : "Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: Przesuń się stąd tam! A przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was" (Mt 17, 14-20) oraz podziękowaniami za "wiarę i zaufanie, którymi się wzajemnie obdarzyliśmy".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.