Facebook Google+ Twitter

Benefis Jerzego Stuhra w Teatrze Ludowym

17 kwietnia w krakowskim Teatrze Ludowym odbędzie się benefis wielkiego aktora Jerzego Stuhra. Będzie to spotkanie jubileuszowe z okazji urodzin aktora.

Jerzy Stuhr/wikimedia CC 2.0 / Fot. Sławek/Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0Teatr Ludowy w Krakowie zaprasza we wtorek na spotkanie benefisowe Jerzego Stuhra, które odbędzie się na Dużej Scenie nowohuckiego teatru.

Spotkanie Jerzego Stuhra z widzami tym razem przygotowali artyści Teatru Ludowego:

"Przygotowaliśmy tę uroczystość, ponieważ Jubilat jest dla nas Kimś szczególnie ważnym. Z Nim bowiem związana jest znaczna część historii naszego Teatru w ostatnim dwudziestoleciu. To On przecież jest współautorem nowego oblicza zespołu Teatru Ludowego".

Jerzy Stuhr kojarzony jest głównie z rolami filmowymi i teatralnymi, ale nie należy zapominać, że jest też profesorem sztuki i reżyserem. W tym roku artysta obchodzi swoje 65. urodziny, które przyjaciele aktora chcą uczcić na scenie ciepło, serdecznie i rodzinnie.

Wielki Jubileusz Jerzego Stuhra w Teatrze Ludowym zaplanowany jest na wtorek 17 kwietnia o godzinie 19.15. Artyści i przyjaciele jubilata serdecznie zapraszają na tę niepowtarzalną uroczystość.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 17.04.2012 23:00

Szkoda ,że nie mogłam  przyjść. Nie mieszkam w Krakowie. Szczerze gratuluję tak wielkich osiągnięć. Składam urodzinowe życzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anna Słocka
  • Anna Słocka
  • 17.04.2012 19:48

Szanowny Jubilacie Panie Jerzy,dla Pana uśmiech się należy i podziw za dotychczasowe dokonania- przesyła w dowód wielkiego szacunku i uznania..Ania

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.