Facebook Google+ Twitter

Berlin 2009: Bolt mógłby pobiec poniżej 19 sekund?

Usain Bolt przekracza kolejne granice i bije kolejne rekordy. W czwartkowym finale biegu na 200 m ustanowił nowy rekord świata wynikiem 19,19 s. Czy jest to granica jego możliwości? Angielskie media twierdzą, że nie.

Usain Bolt / Fot. http://www.flickr.com/photos/dohawanderer/3826855789/Jak podaje "The Times", wynik 19 s w wykonaniu Jamajczyka jest jak najbardziej możliwy, ponieważ w biegu finałowym nie biegł on w idealnych warunkach atmosferycznych, albowiem lekko wiało mu w twarz.

Usain Bolt / Fot. http://www.flickr.com/photos/elcomerciodigital/3841536537/Sam sprinter również nie stawia sobie żadnych granic i uważa, że magiczna granica 19 s jest jak najbardziej w jego zasięgu. "Nie wiem, jakie są granice w biegu na 200 m. Nie chcę określać sobie żadnych barier" - mówi Bolt.

Po swoim wręcz "kosmicznym" występie, biegacz nie ukrywał radości i cieszył się, że udało mu się pokazać wszystkim, iż rekordy z Pekinu nie były przypadkowe. "Dałem z siebie wszystko i teraz chyba nie będę mógł chodzić przez kolejny dzień" - dodał.

Zapytano Darvisa Pattona, ostatniego w biegu na 100 m jak określiłby Usaina Bolta.
"To tak, jakby Jamajczyk był postacią z gier komputerowych. Tylko, że stworzoną dzięki specjalnym kodom. Właśnie tak dobry jest Bolt" - powiedział Patton.

Źródło: sport.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.