Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21540 miejsce

Berlin. Seks pod chmurką coraz bardziej popularny

Jak informuje niemiecka prasa piękna pogoda sprawiła, że coraz więcej berlińczyków uprawia seks na wolnym powietrzu. Do tego celu wybierają największe i najbardziej znane parki w mieście.

Kobieta i Amor / Fot. 44 penguins (Angela M. Arnold) / http://commons.wikimedia.org/wiki/File:2010-11-12_Berlin-Oberschoenweide_Frau_und_amor_-_AMA_fec_%281%29.JPGBerlińczycy najwyraźniej nie lubią rutyny i potrzebują adrenaliny? Najczęściej zaspakajają swoje żądze w największym i najsłynniejszym parku „Tiergarten” i w popularnym „Treptower Park”. W roku 2012 na seksie w plenerze przyłapano w Berlinie 239 osób. Mandat za ten wyskok na świeżym powietrzu wynosi 150 euro.

Jak podaje Deutsche Welle przebywanie w miejscu publicznym nago nie jest naruszeniem niemieckiego prawa. Tolerowane jest także uprawianie seksu w miejscu publicznym, jeżeli para się czymś okryje.

Bezrobotni za seks pod chmurką mają taryfę ulgową i zapłacą mandat w wysokości 34 euro. Wynika z tego, że niemieckie prawo jest pobłażliwe? W Polsce za nieobyczajne zachowanie grozi areszt do dwóch tygodni lub do 1500 złotych grzywny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Coś jak: "Gościu, siądź pod mym liściem"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.