Facebook Google+ Twitter

Berlusconi się rozwodzi

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-05-03 17:54

Po blisko 20 latach małżeństwa żona Silvio Berlusconiego Veronica Lario wystąpiła o rozwód. Zarzuca ona premierowi Włoch, że w 73. roku życia zachowuje się jak fircyk, zalecając się publicznie do znacznie od siebie młodszych kobiet.

Kroplą, która przepełniła czarę, była decyzja premiera o umieszczeniu na liście kandydatów swej partii do Parlamentu Europejskiego kilku młodych aktoreczek i prezenterek telewizyjnych, z którymi widywano go w miejscach publicznych. Veronica Lario zareagowała na to krytyczną notą,
rozpowszechnioną przez media, w której zarzuciła mężowi o bezwstydność i arogancję władzy. Dziś rano potwierdziła prasową wiadomość, że wystąpiła o rozwód.

Berlusconi po wielu godzinach milczenia oświadczył, że woli nie mówić publicznie o tej bolesnej sprawie i prosił, by to uszanowano.

Premier Włoch poznał swoją drugą żonę w 1980 roku, po dziesięciu latach, gdy uzyskał rozwód, wzięli ślub. Mają troje pełnoletnich już dzieci. Młodsza o 20 lat od męża Veronica Lario, była aktorka, już kilka razy publicznie reagowała na decyzje i swawolne zachowanie Berlusconiego.

Zawsze jednak konflikty z tego powodu kończyły się ugodą. O rozwodzie mówi się po raz pierwszy.,

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.