Facebook Google+ Twitter

Berlusconi wyda płytę

Na 9 października przewidziano wydanie albumu muzycznego premiera Włoch Silvio Berlusconiego i jego muzycznego przyjaciela Mariano Apicelli.

Silvio Berlusconi / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Silvio_Berlusconi_in_Japan.jpg&filetimestamp=20090524140136Włoska gazeta La Repubblica donosi, że album ma zawierać 13 ballad miłosnych. Nie jest to pierwszy muzyczny album duetu Berlusconi - Apicella. W 2003 i 2006 r. ukazały się płyty utrzymane w klimacie neapolitańskim ballad. Albumy noszą nazwę "Meglio'na canzone" i "L'ultimo amore".

Na płycie znajdą się piosenki zatytułowane m.in.: "Jeśli cię stracę", "Jest muzyka", czy "Jest miłość". Tytuł krążka nie jest jeszcze znany. Muzycy myślą także o nagraniu teledysku.

Muzyczna współpraca trwa już 10 lat. Gitarzysta i premier poznali się w Neapolu podczas kampanii wyborczej. Od tamtego czasu spotykają się, aby wspólnie komponować ballady. Dają także małe koncerty na nieformalnych spotkaniach. Autorem tekstów jest sam Silvio Berlusconi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Wiesz co, sporo w tym racji. Już abstrahując od muzycznych pasji naszych polityków, wystarczy popatrzeć na banalny przykład - hobby Donalda, jaką jest piłka nożna. Wiele razy wypomina mu się to w mediach, że zamiast pracować w swojej kancelarii, to urywa się by pyknąć meczyk. Nie bronię politycznych poczynań Tuska, ale cieszę się, że facet, który ma najważniejszą fuchę w kraju, ma zainteresowanie tak znacznie odbiegające od polityki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak brzmiałby płyta Donalda Tuska lub Jarosława Kaczyńskiego nie wyobrażam sobie... Ale jakby ona nie była, to wydaje mi się, że jeżeli któryś z polityków ukazałby na światło dzienne swoje pasje, to - jak na Polskę przystało - potraktowano by to z olbrzymią arogancją i wzgardą... Zaraz pojawiłby się w internecie przeróbki, a serwisy internetowe i pokryłyby się mało konstruktywną krytyką ...
Przeglądając filmy i zdjęcia o Berlusconim i Apicelli nie znalazłem ani jednej przeróbki piosenki czy satyry kpiącej z pasji premiera.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Berlusconiego nigdy nie traktowałem jako poważnego polityka. A tak nawiasem, wyobrażasz sobie Kamilu, jak brzmiałaby płyta Donalda lub Jarosława? :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.