Facebook Google+ Twitter

Bestialskie zabójstwo młodej dziewczyny

W czwartek 5 listopada na 2. piętrze budynku przy ul. Piłsudskiego w Grudziądzu rozegrała się tragedia. 25-letni Tomasz J. zamordował w okrutny sposób swoją dziewczynę, 23-letnią Annę M.

Do tragedii doszło w czwartek 5 listopada w godzinach rannych. Sąsiedzi nie słyszeli nic podejrzanego, sami nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Na 2. piętrze w mieszkaniu przy ul. Piłsudskiego w Grudziądzu w bestialski sposób została zamordowana 23-letnia Anna M.
Sprawca to jak się okazuje 24-letni Tomasz J. Chłopak ofiary najpierw zadźgał dziewczynę nożem, a później poderżnął jej gardło.

Sąsiedzi wspominając Annę miło mówią o niej: miła, sympatyczna i grzeczna dziewczyna. Mówią również, że mieszkanie młodej dziewczynie kupili rodzice, aby miała swoje własne. Anna studiowała w Bydgoszczy, a ze swoim chłopakiem była już 2 lata.

Nie wiadomo, dlaczego 24-latek posunął się do takiej zbrodni. Sam przyznał się do morderstwa po tym, jak próbował popełnić samobójstwo.

Jeszcze tego samego dnia, kiedy zabił swoją dziewczynę ok. godziny 10.30 skoczył z 4. piętra budynku przy ul. Malinowskiego. Chłopak przeżył, ma jedynie powybijane zęby i odpowie za zabójstwo.

Prokuratura wszczęła śledztwo i wczoraj Tomasz J. usłyszał zarzuty. Chłopak jak dotąd nie był karany, a jego znajomi nie mogą uwierzyć, że był zdolny do popełnienia tak okrutnego morderstwa.

Nasuwa się pytanie za co i dlaczego tak młoda i lubiana dziewczyna traci swoje życie? Miejmy nadzieję, że prowadzone śledztwo pozwoli odpowiedzieć na to pytanie.

Przeraża fakt, że do takich sytuacji dochodzi coraz częściej, gdzie giną młode i niewinne osoby, a złoczyńcami okazują się coraz młodsi sprawcy.

Źródło: http://www.pomorska.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.