Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17123 miejsce

Bestialstwo w Wapowcach

Wielu ludzi kupuje psy, aby strzegły posiadłości. Czego jednak pilnować miał pies znaleziony w Wapowcach przez mieszkańca Przemyśla?

Mężczyzna znalazł go przy polu kukurydzy, tuż obok lasu, z daleka od zabudowań. Pies, uwiązany na półtorametrowym łańcuchu, za schronienie miał kilka zbitych Pies w Wapowcach desek, a zamiast wody i karmy, jedynie brudny i pusty garnek. Mężczyzna nakarmił go i postanowił poinformować o zdarzeniu policję. Jego zgłoszenie zostało przyjęte, jednak następnego dnia pies nadal był uwiązany, bez jedzenia i picia.

Postanowił więc zwrócić się z prośbą o pomoc do weterynarza Radosława Fedaczyńskiego. Ten, choć nie bez trudu, bo pies nie chciał nikogo do siebie dopuścić, przewiózł go do lecznicy dla zwierząt "Ada", gdziezostał dokładnie przebadany. Pies miał 40,5 st. gorączki oraz wiele obtarć i niewielkich ran w okolicach szyi. Ponadto RTG wykazało, że krtań zwierzęcia jest opuchnięta i zniekształcona poprzez wbite w nią dwa gwoździe.

Obecnie pies powoli dochodzi do siebie. Na widok ludzi jeszcze niepewnie macha ogonem i wyczekująco wystawia głowę pomiędzy kraty. Gdy wyzdrowieje, rozpocznie się szukanie dla niego nowego, prawdziwego domu.

Jeżeli chciałbyś wspomóc finansowo leczenie tego pieska, zapraszamy na założoną specjalnie w tym celu aukcję Allegro prowadzoną przez mieszkańca Przemyśla, który znalazł tego cierpiącego zwierzaka i w pierwszej kolejności się nim zaopiekował.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

WerciiiK
  • WerciiiK
  • 03.03.2011 14:27

Tego kto to zrobił sama przywiązałabym i zostawiła bez pokarmu i wody ....
A z niektórymi to zrobiłabym gorsze żeczy...... ):(

Komentarz został ukrytyrozwiń

No nie,to jest naprawde straszne :-/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Link do aukcji:
http://allegro.pl/item128625529_zwierze_cierpi_pomoz_wystarczy_zajrzec_.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.