Facebook Google+ Twitter

BESTplayer wraca w wersji 2.0

Ceniony przez użytkowników za prostotę obsługi polski program do odtwarzania filmów, BESTplayer, po sześciu latach doczekał się nowej wersji. Ukaże się we wrześniu.

BESTplayer 2.0, bo taką nazwę będzie nosił program, zaskarbił sobie uznanie użytkowników ze względu na prostotę obsługi i niewielką objętość. Był darmowy i charakteryzował się brakiem instalatora. Oznaczało to, że od razu po ściągnięciu pliku na dysk komputera, program był gotowy do użytku.

W nowej wersji, BESTplayer odziedziczył po poprzedniku wszystkie najważniejsze funkcje. Wprowadzono też zupełnie nowe rozwiązania. Producenci programu na swojej stronie internetowej informują, że BESTplayer 2.0 będzie potrafił sam ściągnąć z sieci napisy i dodatkowo dopasować je do odpowiedniej wersji pliku z filmem. Pobierze też informacje o produkcji z bazy serwisu filmowego IMDb.com, a bezpośrednio z poziomu programu, będzie można skomentować oglądany tytuł. W razie potrzeby, program ściągnie także niezbędne kodeki.

Pełna wersja odtwarzacza ukaże się w połowie września. Obecnie trwa nabór chętnych osób do testowania nowego BESTplayera.

Strona producenta: www.bestplayer.com.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.