Facebook Google+ Twitter

Bet-at-home nowym sponsorem strategicznym Wisły Kraków

Dziś o godzinie 14.00 poznaliśmy nowego sponsora strategicznego Wisły Kraków. Od rundy wiosennej na trykotach mistrza Polski zagości logo firmy bukmacherskiej bet-at-home.com.

Logo Wisły Kraków / Fot. Logo Wisły KrakówOd dziś nowym sponsorem strategicznym Wisły Kraków zostaje firma bet-at-home.com. Umowa obowiązywać będzie do końca 2011 roku. Od rundy wiosennej krakowski zespół będzie występował z logo nowego sponsora.

Bet-at-home.com to znana marka z całej Europie. Spółka akcyjna oferuje zakłady bukmacherskie w trybie online, a także kasyno i poker. Firma jest notowana na giełdach we Frankfurcie oraz Wiedniu. W jej bazie danych figuruje blisko 1.5 mln zarejestrowanych użytkowników.

- Cieszymy się, że tak prężnie rozwijająca się firma zaangażowała się we współpracę z Wisłą. Szybko udało nam się dojść do porozumienia. Cieszymy się tym bardziej, że w czasach kryzysu szukanie sponsora było tym bardziej utrudnione - mówi prezes Wisły, Marek Wilczek.

Wisła już od ok. 3 lat współpracowała z firmą bukmacherską. Dzisiejsza umowa została zawarta na okres dwóch lat.- Jestem przekonany, że po upływie tych dwóch lat nasza współpraca może zostać przedłużona o kolejne dwa lata - twierdzi Robert Raszczyk, przedstawiciel firmy bet-at-home.com. Umowa przewiduje również specjalne premie za sukcesy w europejskich pucharach oraz tytuł mistrza Polski.

Wisła Kraków od ponad półtora roku, pozostawała bez sponsora strategicznego. Od tego czasu na koszulkach wiślaków widniało logo Tele-Foniki, czyli firmy Bogusława Cupiała - właściciela Wisły Kraków SA. Przed rundą jesienną z tyłu koszulek Wisły na dole pojawiło się logo firmy Salwator. Wcześniej Białą Gwiazdę sponsorowała Kampania Piwowarska ze swoją marką „Tyskie”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

heheheheh miałem o tym pisać;)

trzeba się z tego cieszyć, pokazny zastrzyk gotówki i to jeszcze w dobie kryzysu finansowego;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.