Facebook Google+ Twitter

"Betlejem w Łodzi" - wyjątkowy koncert kolędowy w Atlas Arenie

W Łodzi 12 stycznia 2017 roku, o godzinie 19:00 w Atlas Arenie, wystąpią: TGD, Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Piotr Cugowski oraz Mate.O. Wokalistom będzie towarzyszyć chór…, czyli my.

Plakat koncertu / Fot. mat. promocyjne12 miast i największych hal koncertowych w Polsce! Podczas każdego koncertu zaśpiewanych zostanie ponad 30 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, które zabrzmią w nowych i oryginalnych aranżacjach podczas każdego z koncertów. Na scenie 360* pojawią się wielkie gwiazdy estrady.

Podczas trasy koncertowej "Betlejem w Polsce" 2016/2017 uczestnicy koncertu stworzą wielką wspólnotę wiary i klimat międzyludzkiej bliskości. Zbuduje go nie tylko muzyka na najwyższym światowym poziomie i wspólne śpiewanie. Umocni je także czas dedykowany innym – bliższym i dalszym – uczestnikom koncertu. Każdy kto przyjdzie na koncert, przy wejściu otrzyma program wraz z opłatkiem. Połamiemy się nim, składając życzenia tym wszystkim, którzy pojawią się na kolejnych przystankach trasy koncertowej, by razem świętować Boże Narodzenia i kultywować jego piękną, polską tradycję. Podczas koncertu usłyszymy – jako obywatele miast i członkowie lokalnych społeczności – życzenia od świeckich i duchownych włodarzy miast.

Koncert składa się z czterech części:
1. Najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe świata (część koncertowa)
2. Życzenia oraz łamanie się opłatkiem (uczestnicy koncertu otrzymają go wraz z programem przy wejściu na koncert)
3. Wspólne śpiewanie kolęd
4. Finał koncertu uwielbienie

Koncert poprowadzi Marek Zając. Patronat honorowy objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda. Patronat objęli także: Konferencja Episkopatu Polski, Arcybiskup Marek Jędraszewski - Metropolita Łódzki, Telewizja Polska.

Dochód z trasy koncertowej zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych. Więcej informacji na temat koncertu na stronie internetowej: www.betlejemwpolsce.pl

Bilety dostępne: w Centrum Biletów Atlas Areny, w parafiach, w budynku Kurii Biskupiej przy ul. ks. I. Skorupki 3, i na: www.bilety24.pl!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.