Facebook Google+ Twitter

Bez Małysza w pierwszym konkursie Pucharu Świata!

Adam Małysz nie zakwalifikował się do pierwszego konkursu Pucharu Świata w Kuusamo. Polak uzyskał odległość zaledwie 101 metrów. Kwalifikacje wygrał Noriaki Kasai.

Wisła, 13.09.2009. Adam Małysz zajął drugie miejsce w konkursie Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle. / Fot. PAP/Andrzej Grygiel Wśród czterech Polaków, którzy zakwalifikowali się do konkursu nie znalazł się Adam Małysz. Małysz skoczył tylko 101 metrów, co dało mu 43. miejsce, wykluczając go z udziału w sobotnim indywidualnym konkursie. Najlepiej wśród naszych zawodników spisał się Kamil Stoch, który po skoku na 130.5 metra zajął 4. miejsce. Marcin Bachleda uzyskał 119 metrów, Łukasz Rutkowski - 116 m. Krzysztof Miętus uzyskał odległość 113.5 m.

W kwalifikacjach najlepszą odległość uzyskał Japończyk, Noriaki Kasai - 134 metry. Kasai wygrał również w czwartkowym treningu. Dobrze spisał się, powracający najwyraźniej do dawnej formy, Andreas Kofler, lądując na 133 metrze (2. miejsce). Trzecie miejsce zajął Thohei Tochimoto (130 m).

Zwycięzca zeszłorocznej edycji Pucharu Świata, Gregor Schlierenzauer, uzyskał 129.5 metra. Powracający do skoków, Janne Ahonen, skoczył 117.5 metra, kończąc kwalifikacje na 17. miejscu.

Indywidualny konkurs PŚ w Kuusamo - 28.11.2009. godz. 15.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Pan Hoffer i Tepes dają 'pokaz' od kilku lat. Skandal, że nadal tacy ludzie tym zarządzają. Przecież Adama 2 lata temu pod koniec sezonu na zabicie puścili. Dobrze, że się wtedy uratował. A forma jest co potwierdził dzisiejszy konkurs drużynowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

gorzej ;/

Komentarz został ukrytyrozwiń

To skandal!!! Jak mona puszczać skoczka przy 3 czerwonych światłach? Startera bym wywalił, za przeproszeniem, na zbity pysk. Algo gorzej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.