Facebook Google+ Twitter

Bez POPiS-ów

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-03-27 08:00

W ostatnim czasie media przestały się interesować ciągłą konfrontacja PO z PiS. Prawie codziennie dostawaliśmy informację z informacjami o wzajemnych atakach obu partii. Aż nagle "taśmy Oleksego" popsuły zabawę obu partii

Teraz "na świeczniku" jest Józef Oleksy, Aleksander Kwaśniewski i całe SLD. Każdy zainteresowany kreuje się na poszkodowanego w sprawie. Józef Oleksy mówiąc o przekrętach tej formacji wykopał sobie dołek. Zawieszono go w prawach członka partii.

Były prezydent - Aleksander Kwaśniewski zapowiedział: - Wracam do polityki - no i mimo że nic jeszcze nie zrobił, to dzięki sprawie taśm Oleksego - ma szansą na wybronienie się. Niejako przy okazji Kwaśniewski przemyci trochę ideologicznych frazesów potrzebnych widzom do poparcia nowej inicjatywy politycznej.

Najbardziej poszkodowani czują się przedstawiciele pozostałych partii. Żadna z nich, tak naprawdę, nie ma nic do powiedzenia w tej sprawie i jak coś mówi to raczej wychodzi z tego bełkot.

Wkrótce pojawią się kolejne sondaże preferencji partyjnych. Zapewne ankieterzy będą pytać także o nową, nieistniejącą jeszcze, partię Kwaśniewskiego. Prawdopodobnie po uszach dostanie PO i LiD. Najważniejsze jest jednak to, że nareszcie można odpocząć przez chwilę od wojny między PiS a PO.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Oleksy plujący we własne gniazdwo, zdystansował dotychczasowe gwiazdy ekranu plujące wyłącznie w cudze. Lekka odmiana w tym cyrku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.