Facebook Google+ Twitter

"Bez słów..." - nowa płyta zespołu Łzy

W piątek 13 maja wbrew wszelkim przesądom w sklepach pojawiła się nowa płyta zespołu Łzy zatytułowana "Bez słów...". Zawiera 13 premierowych piosenek, wspaniale wyśpiewanych przez nową wokalistkę Sarę Chmiel.

Bilbord nowej płyty zespołu Łzy / Fot. Materiały promocyjneStało się! Dziś jest ten szczególny dla nas dzień. Po wielu miesiącach pracy oddajemy w Wasze ręce jeszcze ciepłą płytę "Bez słów". Serca biją zgodnym rytmem całej naszej szóstce. Mamy nadzieję, że Was nie zawiedziemy i materiał, który usłyszycie zagra Wam w duszy jako i nam gra:) Te słowa możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej zespołu Łzy .

Rok 2011 rozpoczął się dla Sary Chmiel i zespołu Łzy, którego wokalistką w styczniu została, nowym wyzwaniem, z którym nieustannie wspaniale sobie radzą, przyciągając na koncerty rzesze wiernych fanów, których ilość ciągle rośnie. Nie lada przedsięwzięciem stało się wydanie w tak krótkim czasie płyty zawierającej 13 premierowych piosenek, od ballad począwszy, na mocnych rockowych brzmieniach skończywszy. Nowa wokalistka Sara Chmiel doskonale odnalazła się w każdym z tych gatunków muzycznych nie tylko wokalnie, ale również biorąc czynny udział w tworzeniu muzyki i słów do kilku wykonywanych przez siebie piosenek.

13 maja Nowa płyta zespoły Łzy Bez słów... / Fot. Materiały promocyjneNowy album ukazał się również jako wydawnictwo dwupłytowe, w którym drugi krążek zawiera jedenaście największych hitów zespołu zaśpiewanych przez najbardziej utalentowane uczestniczki castingu na wokalistkę Łez. Płyta ta stanowi formę podziękowania tym wszystkim, którzy poświęcili swój czas i wzięli udział w przesłuchaniach. Usłyszeć można na niej głosy Moniki Bernaś, Marty Woldańskiej-Książak, Aleksandry Jabłonki, Magdaleny Kaszty, Aleksandry Dyjas, Żanety Czogalik, Katarzyny Ratajczyk, Joanny Kaszty, Justyny Panfilewicz, Ilony Stepanik i Wioletty Malchar.

Płyta "Bez słów" nagrywana była pod czujnym okiem Jarosława Kidawy , pełniącego jednocześnie rolę realizatora i producenta. Podczas nagrań Sara Chmiel tak intensywnie zaangażowała się w swoje partie wokalne, że była zmuszona odzyskiwać głos. Na szczęście wszystko zostało szczęśliwie na czas zakończone i możemy dziś być świadkami premiery nowej płyty zespołu Łzy.
Każdy z 13 znajdujących się na krążku premierowych utworów został na wkładce płyty określony
związanym z daną piosenką mottem i tak:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Marta
  • Marta
  • 27.04.2012 13:10

Świetny artykuł o świetnej płycie! Szkoda tylko, że tak mało osób na niego głosuje.!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kasia
  • Kasia
  • 25.04.2012 14:18

Płyta "Bez Słów" zespołu ŁZY jest świetna - uwielbiam Sarę i jej wokal. Tu muszę powiedzieć, że koncerty są świetne i polecam każdemu!! Pozdrawiam!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Martyna
  • Martyna
  • 24.04.2012 15:46

Płyta "Bez Słów" zespołu ŁZY, z nową wokalistką Sarą Chmiel, według mnie pokazuje to co dopiero może się wydarzyć. Miałam przyjemność być na kilku koncertach zespołu ŁZY z Sarą na wokalu i muszę przyznać, że z każdym koncertem jest lepiej. Ich koncerty to niesamowita dawka energii i świetnej zabawy! Co więcej, zawsze rozdają autografy i rozmawiają z fanami - co jest rzadko spotykane w dzisiejszych czasach! Mam nadzieję, że będę mogła ich kiedyś poznać! Polecam płytę i zespół!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jedrzej
  • Jedrzej
  • 18.04.2012 16:41

Płyta na bardzo przyzwoitym poziomie .Mam ogromny szacunek nie tylko do talentu nowej wokalistki, ale także do uroku osobistego i świeżego powiewu na rodzimej scenie.Nie zmienia to jednak faktu ,że Wyszkoni dawała tej kapeli klimat nie do podrobienia za co należy jej sie wielki szacunek.Liczę ,że z każdym kolejnym projektem Sara Chmiel pokaże pazur i swój własny pomysł na wokalny wizerunek zespołu czego z całego serca życzę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
artur kowalski
  • artur kowalski
  • 22.05.2011 12:05

dobra plyta

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.