Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5899 miejsce

Bezkarne ogłoszenia seksualne na znanym portalu Nasza-Klasa

Znany portal internetowy "Nasza-Klasa", jest już rynkiem usług erotycznych. Nie do wiary? A jednak. Anonse można znaleźć na tym właśnie portalu. Oczywiście, można pominąć ten temat, ale chyba nie o to chodzi?

Logo portalu "Nasza-Klasa" / Fot. LogoZastanawia mnie fakt, jak można pozwolić dziecku zalogować się na portalu Nasza-Klasa, skoro można tam przeczytać ogłoszenia tego typu:
" "Mam 24 lata... poznam dojrzałą kobietę... tylko sex spotkania... bez zobowiązań... pełna dyskrecja gwarantowana... tego samego oczekuję od kobiety... jeżeli jesteś zainteresowana to proszę pisać....

Ja mam 190 cm wzrostu włosy blond i jestem naprawdę niebrzydki.... możesz się przekonać.... Sponsoring".

Czy o to chodziło założycielom serwisu, aby portal o nazwie" Nasza- Klasa" był dla ludzi z klasą? Czy raczej dla portalowej prostytucji?

Wystarczy wpisać w wyszukiwarce hasło np. "sponsoring", a niczym "grzyby po deszczu" pojawiają się dziesiątki profili.

Czy o to chodzi, aby jeden z najbardziej profesjonalnych serwisów obfitował w tego typu anonse towarzyskie?

Dodam, że samych profili o treści satanistycznej na portalu, jest więcej niż" sporo"... Czy to służy dobru naszych pociech? Raczej nie...

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091012/KRAJSWIAT/899161971

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Piotr S
  • Piotr S
  • 15.02.2011 16:00

Nie rozumiem Twojego zbulwersowania tematem. Żyj i pozwól życ. W czym Ci przeszkadza to, że ktoś chce uprawiać seks za pieniądze i to że ktoś chce za to płacić? Ja nie korzystam z takich usług, ale to nie znaczy, że mam podstawy aby sobie rościć prawo by komukolwiek tego zakazywać. Mam szczerze nadzieję, że osób z takimi zapędami cenzorskimi jest jak najmniej, ale niestety praktyka pokazuje coś innego. Co do 'ochrony dzieci', czyli koronnego argumentu dla cenzury moralnej, to gdy dzieci zaczną się interesować tematami damsko-męskimi to raczej szybko dowiedzą się m.in., że istnieje takie coś jak seks za pieniądze. Bez obawy - nie oznacza to przecież, że pobiegną od razu na dziwki. To, że im na ten temat nie powiesz, nie znaczy, że się o tym nie dowiedzą. Jeśli nie pytają Ciebie o takie tematy to znaczy, że nie jesteś dla nich autorytetem albo wiarygodnym źródłem informacji.

Poziom portalu Nasza-Klasa pokazuje dość dobitnie jaki jest poziom naszych współobywateli. Między innymi dlatego przestałem z niego korzystać. Polecam to też Tobie i innym, którzy mają zapędy cenzorskie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Problem jest i bagatelizować go raczej nie można, ale to jest moje zdanie. Administracja ma tu wiele do powiedzenia, ale nie mówi..np:http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090907/KRAJSWIAT/808813121
Blokowanie kont na Naszej- Klasie, jest tych, którzy nie mają nic na sumieniu..Np. Ani B.Magnez Dusz..Profil kulturalny, wiele wierszy znanych poetów,ale blokada po raz kolejny. Owszem można usunąć profil i non problem, ale to nie tak..Portalowa prostytucja kwitnie...Administracja nie sprawdza i tak się interes kręci..Niestety takie są fakty..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czego nie rozumiesz? Nikt prócz Ciebie nie wymaga tłumaczenia spraw oczywistych?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Beato, a teraz spokojnie oddychając, powściągnij emocje i powiedz o co Tobie chodzi? Natomiast określenie - "Portalowa prostytucja", ma szanse wejść do kanonu języka cyberprzestrzeni, o ile jeszcze jej tam nie ma.

Komentarz został ukrytyrozwiń
KrNi
  • KrNi
  • 03.01.2011 22:41

Widzicie takie profile, to zgłaszajcie do administracji. Robię to od dawna i wiele profili zostało przeze mnie usuniętych.

Naciskajcie na administrację NK o łatwiejszy dostęp do panelu zgłaszania naruszeń. Obecny, jest trochę archaiczny, skomplikowany i czasochłonny.

Naciskajcie na administrację NK, aby konta nieletnich były zakładane przez profile dorosłych już osób, i przez te osoby powinny być te profile administrowane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.