Facebook Google+ Twitter

"Bezpieczna droga do domu"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-05-12 20:20

W kwietniu 2010r. odbył się dla ponad 300 dzieci projekt "Bezpieczna droga do domu", który został zorganizowany przez Fundację "Grejpfrut" oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Oławie w ramach grantu rzeczowego Fundacji Orlen "Dar Serca".

 / Fot. p.k.W kwietniu 2010r. odbył się projekt "Bezpieczna droga do domu", który został zorganizowany przez Fundację Inicjatyw Społecznych i Kulturowych "Grejpfrut" oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Oławie w ramach grantu rzeczowego Fundacji ORLEN - Dar Serca. Projekt zaznajomił najmłodsze dzieci, jak bezpiecznie poruszać się po chodnikach i drogach, jak bezpiecznie dojść do szkoły i z niej wrócić. Młodzi uczestnicy warsztatów zostali również zaznajomieni z podstawowymi znakami drogowymi. Projekt został przeprowadzony w klasach:
- I a, I b, I c, I d,
- II a, II b, II c, II d,
- III a, III b, III c, III d, III e
przez Animatora - Wiktora Pietrzaka, oraz Specjalistkę ds. animacji i procesu edukacji dzieci, wieloletnią harcerkę - Paulinę Sztejnwald, w ciekawy sposób, tak by dzieci łatwo i przyjemnie przyswoiły ważną wiedzę.

Oprócz tego, w ramach projektu odbyły się warsztaty w 5 Gromadzie Zuchowej "Przyjaciele Kubusia Puchatka" ZHP Hufiec Oława, prowadzone przez Paulinę Sztejnwald. Każde dziecko na zakończenie warsztatów dostało odblask w nagrodę za aktywny udział oraz w celu zapewnienia bezpieczniejszego uczestnictwa w ruchu drogowym.


Łukasz Wołodzko
http://www.osi.olawa.pl
Więcej informacji: www.fundacjagrejpfrut.cba.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.