Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17179 miejsce

"Bezpieczne i Ekologiczne Wakacje" cykl festynów w całym kraju

Współautorzy: Marta Wróbel

Już od czerwca 2016 r. trwa IX edycja ogólnopolskiej akcji "Bezpieczne i Ekologiczne Wakacje". Jej organizatorem jest Stowarzyszenie Integracja i Współpraca.

 / Fot. Materiały organizatora"Bezpieczne i Ekologiczne Wakacje" to największy cykl festynów poświęconych tematyce bezpieczeństwa i ekologii w Polsce.

W swoim podstawowym celu impreza ma odciąganą młodzież od szybkiej jazdy samochodem, motocyklem oraz od uzależnień. Organizatorzy nawiązali współpracę z jednostkami Państwowej Straży Pożarnej, Policji oraz Wojska Polskiego aby uświadomić jak istotna jest praca w tych instytucjach.

Obecnie "Bezpieczne i Ekologiczne Wakacje" mają za cele przywrócenie szacunku do symboli – flagi i godła państwowego oraz naukę patriotyzmu.
Tegoroczna edycja ma propagować hasło „Stwórz firmę w miejscu, z którego się wywodzisz”. Ma ono na celu zatrzymanie ambitnej i dobrze rokującej młodzieży nie tylko w kraju ale również w miejscu, gdzie czują się bezpiecznie i dobrze. W tegorocznej edycji odwiedzimy blisko 40 miejscowości w całej Polsce.

- Jeśli dzięki naszej akcji udało się choćby raz uratować życie ludzkie to oznacza, że Bezpieczne i Ekologiczne Wakacje trzeba nadal organizować i przekazywać wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i ekologii. - mówi Jakub Janiszewski koordynator generalny akcji, organizatora wydarzenia.

Akcja Bezpieczne i Ekologiczne Wakacje trwać będzie od 1 czerwca do 31 sierpnia 2016 r.

Wszelki informacje oraz terminarz imprez dostępne są pod adresem:
http://www.bezpiecznewakacje.eu/terminarz


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.