Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15315 miejsce

Bezpieczny powrót do szkoły z iTaxi!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-08-29 10:29

1 września rodzice zamawiając taksówkę dla dziecka na hasło „Szkoła” otrzymają możliwość kontroli przejazdu i gwarancję, że zostanie ono bezpiecznie dowiezione na miejsce. Dodatkowo będą mogli odebrać vouchery na zniżkowe przejazdy z iTaxi.

W celu skorzystania z usługi bezpiecznego, w pełni kontrolowanego transportu dziecka do szkoły wystarczy zamówić taksówkę poprzez bezpłatną aplikację iTaxi, dostępną na system Android, IOS czy Windows Phone, wpisując hasło „szkoła”. System GPS umożliwi śledzenie trasy pojazdu, aż pod samą placówkę. Co więcej taksówkarz po skończonym kursie skontaktuje się z rodzicem i poinformuje, że dziecko weszło do budynku. Na każdego kto weźmie udział w akcji czeka voucher na przejazd z iTaxi, do wykorzystania do końca września.

„Bezpieczeństwo to dla nas kluczowa sprawa. – zaznacza Stefan Batory, Prezes Zarządu iTaxi – Dlatego gwarantujemy, że z iTaxi jeżdżą licencjonowani kierowcy, którzy są regularnie sprawdzani pod kątem jakości świadczonych usług. Dodatkowo nasza aplikacja pozwala na wybór samochodu w zależności od marki auta, stawki za kilometr bądź czasu dojazdu. Każdy rodzic może więc zdecydować, jaką taksówkę zamówić dla dziecka. Jako iTaxi zapewniamy, że bezpiecznie dotrze ono do szkoły”.


***
iTaxi to największa w Polsce aplikacja pozwalająca na szybkie i bezpośrednie zamawianie taksówek. System GPS umożliwia podgląd lokacji pojazdu na mapie oraz wybór konkretnego samochodu według marki, stawki za kilometr oraz czasu dojazdu. Dla przedsiębiorców oferuje administrowanie limitami kursów, dokładne rozliczenia tras oraz precyzyjny system raportowania. iTaxi dostępne jest w 6 największych miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Trójmieście.


Kontakt dla mediów:

Agata Bittner
Public Dialog
tel. (+48 22) 100 68 12
tel. (+48) 535 009 574
e-mail: a.bittner@publicdialog.pl

Karolina Partyka
Public Dialog
tel. (+48 22) 100 68 12
tel. (+48) 535 966 250
e-mail: k.partyka@publicdialog.pl


(Olimpia Denderska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.