Facebook Google+ Twitter

Bezpłatne badania płodności dla mężczyzn z okazji Dnia Ojca!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-06-24 09:12

Bycie tatą to wyjątkowa rola w życiu mężczyzny. Dziś obchodzimy coroczne święto – Dzień Ojca. Z tej okazji Klinika Bocian w ramach przypominania kampanii „TATA - najważniejsze słowo dla mężczyzny” przekazuje 40 bezpłatnych badań nasienia.

Temat niepłodności dla wielu mężczyzn jest wstydliwy i ciężko ich namówić na profilaktyczne badania. Tymczasem jest to choroba, która może dotknąć każdego. Bardzo ważne jest zdiagnozowanie jej jak najwcześniej.

W Polsce problem niepłodności jest stwierdzany u około 15% par. W oparciu o dane epidemiologiczne przyjęto, że w równym stopniu, tj. po około 40% przypadków, przyczyną niepłodności jest czynnik męski i żeński, pozostałe zaś 20% dotyczy obojga partnerów. Kampania TATA, miała na celu przełamanie stereotypu, że problem niepłodności dotyczy tylko kobiet. Z okazji Dnia Ojca chcemy przypomnieć te idee i zaprosić panów do naszych klinik na bezpłatne badania – mówi dr Grzegorz Mrugacz, dyrektor medyczny Klinik Leczenia Niepłodności „Bocian”.

Akcja skierowana jest do wszystkich mężczyzn, którzy chcą dowiedzieć się jakie mają szansę na naturalne poczęcie dziecka. Badania określają ilość plemników, ich ruchliwość i kondycję. Są one szczególnie ważne u panów znajdujących się w tzw. grupach ryzyka: palących papierosy, mający siedzący tryb życia i noszących ciasną bieliznę.

Aby zapisać się na bezpłatne badania w dogodnym terminie, należy zadzwonić do jednego z oddziałów Kliniki i powołać się na kampanię „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny”.

Klinika Bocian w Białymstoku
ul. Akademicka 26
tel. +48 (85) 744 77 00

Klinika Bocian w Warszawie
ul. Stawki 2A
tel. + 48 (22) 634 37 74Klinika Leczenia Niepłodności, Ginekologii i Położnictwa „Bocian” należy do elity placówek zajmujących się leczeniem niepłodności w Polsce. Wyróżniają ją wysokie standardy oraz skuteczność leczenia. Pracownicy Kliniki są cenionymi specjalistami o międzynarodowym doświadczeniu i uznanych osiągnięciach w dziedzinie niepłodności oraz ginekologii. Klinika „Bocian” jest jednym z realizatorów rządowego programu refundacji in vitro. Od początku działalności specjalistom placówki zaufało ponad 14 000 osób.
(Monika Zgierun)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.