Facebook Google+ Twitter

"Bezpłatne minutowe zakupy" we Włoszech

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-11-17 10:52

Duże zainteresowanie budzą we Włoszech tzw. "bezpłatne minutowe zakupy", organizowane przez tamtejsze supermarkety. Kupujący mogą dostać za darmo wszystkie produkty, które zdołają załadować do wózka w ciągu minuty.

Drożyzna, a szczególnie wysokie ceny artykułów spożywczych, zmusza wielu Włochów do oszczędności i wyrzeczeń. Dlatego też duże zainteresowanie budzą "bezpłatne minutowe zakupy", organizowane przez tamtejsze supermarkety. Kupujący mogą dostać za darmo wszystkie produkty, które zdołają załadować do wózka w ciągu minuty.

W Rzymie udało się to dwóm osobom. 30-letnia urzędniczka w ciągu 60 sekund wrzuciła do wózka artykuły o łącznej wartości 200 euro. Były to głównie kawa, środki czystości i świąteczne słodycze. Drugi zwycięzca konkursu, 60-letni mężczyzna, któremu pomagała w zakupach żona, wybrał przede wszystkim wędliny.

Podobne zawody zorganizowano w Mediolanie. Tam jednak do jednego wózka mogła wkładać produkty tylko jedna osoba. Dlatego wielu klientów wcześniej odwiedziło supermarket, by ustalić, gdzie leżą interesujące ich artykuły. Najdroższe zakupy zrobił pewien kierowca ciężarówki. Zwycięzca, który wydał 156 euro, przyznał się, że jest debiutantem, bo zakupy robiła do tej pory zawsze żona.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

I co tu komentować...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.