Facebook Google+ Twitter

Bezpłatne porady księgowe w Oddziałach Tax Care

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-04-03 12:18

Rok 2014 przyniósł szereg zmian podatkowych, szczególnie w kontekście VAT-u i sposobów jego rozliczania. Podatnicy mają pytania i wątpliwości, zwłaszcza, że termin składania PIT-ów zbliża się wielkimi krokami.

To właśnie dlatego w najbliższą sobotę, 5 kwietnia, w 20 miastach w Polsce i w 26 oddziałach Tax Care będzie można uzyskać bezpłatną poradę księgową.

Księgowe Tax Care przez całą sobotę od 9:00 do 17:00 będą czekały na pytania zainteresowanych. Kto nie zdąży odwiedzić jednego z Oddziałów, może zadzwonić na specjalnie uruchomioną Infolinię.

Wszyscy zapracowani i zabiegani Polacy, którzy nie mają czasu na konsultację księgową w tygodniu, mogą odwiedzić jeden z dwudziestu sześciu Oddziałów Tax Care w najbliższą sobotę. Między godziną 9:00 a 17:00 mogą liczyć na bezpłatną konsultację specjalisty, który wyjaśni zagadnienia związane ze zmianami w podatku VAT, rozliczaniu pozostałych podatków, zakładaniu własnej działalności gospodarczej i innych kwestiach, które są kluczowe przy wypełnianiu formularza PIT. Warto pamiętać, że na złożenie PIT-ów mamy czas tylko do końca kwietnia.
Każdy odwiedzający oddział wyjdzie z pamiątkowym gadżetem oraz pakietem materiałów podsumowujących tematykę spotkania. Ci, którzy nie zdążą do jednego z Oddziałów, otrzymają poradę telefonicznie lub przez Internet. Firma uruchomiła specjalną Infolinię (22) 43 90 752 oraz możliwość zadawania pytań przez specjalny formularz znajdujący się na stronie internetowej: www.dzienksiegowosci.pl. To właśnie tam można również znaleźć listę Oddziałów, które będą otwarte w sobotę.
(Marta Modzelewska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.