Facebook Google+ Twitter

Bezpłatne przeglądy dla kierowców 21 lipca w Rzeszowie

  • MProf MP
  • Data dodania: 2017-07-12 13:01

„Czy mój samochód jest gotowy do wakacyjnych wojaży?” – to pytanie powinien zadać sobie każdy kierowca planujący urlopowy wyjazd. Podczas ProfiAuto PitStop w Rzeszowie będzie okazja, żeby to sprawdzić bezpłatnie.

 / Fot. pa„Czy mój samochód jest gotowy do wakacyjnych wojaży?” – to pytanie powinien zadać sobie każdy kierowca planujący urlopowy wyjazd. Na tych, którzy przyjadą w piątek, 21 lipca w godzinach 10-16 na parking przy supermarkecie TESCO w Rzeszowie (al. Powstańców Warszawy 31), czekać będą specjaliści z ProfiAuto i firmy Motores - lokalnego dystrybutora części samochodowych. Skontrolują stan i działanie elementów wpływających na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Daleka podróż w góry czy nad morze wymaga sprawnego pojazdu. Niezależnie od umiejętności kierowcy, najważniejsze znaczenie dla bezpieczeństwa ma stan techniczny pojazdu. Dokładne sprawdzenie parametrów wpływających na ekonomię długiej trasy, to pierwszy krok do bezawaryjnej i spokojnej podróży. Właśnie na bezpieczeństwo podróżujących chcą zwrócić uwagę eksperci, którzy będą za darmo badać stan techniczny samochodów mieszkańców Rzeszowa. To unikalna możliwość skontrolowania m.in. stanu klimatyzacji, ogumienia i akumulatorów oraz ustawienia świateł, ale także okazja do konsultacji ze specjalistami.

- Drobna usterka samochodu w podróży może zepsuć urlopowy humor. Tymczasem na przegląd auta przed dłuższą drogą wystarczy jedynie 30 minut. Na bezpieczną jazdę wpływają elementy, o których kierowcy niestety często zapominają. Przegląd obejmuje m.in. zawieszenie, układ kierowniczy oraz stan opon i tarcz hamulców, które powinny zostać sprawdzone nawet, jeśli żadna kontrolka nie wskazuje na ich zużycie – mówi Jakub Rzeszutek z firmy Motores, organizatora akcji.

Na kierowców uczestniczących w akcji czekają również drobne upominki. Organizatorami wydarzenia
są: marka ProfiAuto, firmy ATE, OSRAM i VARTA oraz MOTORES.


O Motores:
Motores to sieć dynamicznie rozwijających się punktów motoryzacyjnych, która jest obecna na rynku już ponad 20 lat. Sklepy z logo Motores można spotkać w Rzeszowie, Sanoku, Kolbuszowej i Łańcucie, a nasza własna sieć dystrybucji codziennie dostarcza produkty motoryzacyjne do warsztatów w południowo-wschodniej Polsce.
Nasza strona: www.motores.pl

O ProfiAuto Serwis:
ProfiAuto Serwis to prężnie rozwijająca się sieć warsztatów niezależnych, budowana przez markę ProfiAuto, zrzeszającą ponad 220 hurtowni i sklepów motoryzacyjnych w Polsce, Czechach i na Słowacji oraz 1000 serwisów samochodowych wchodzących w skład ogólnopolskiej sieci ProfiAuto Serwis. Główne założenia projektu to intensywne wsparcie biznesowe, technologiczne, informatyczne, promocyjne i szkoleniowe dla zrzeszonych w sieci warsztatów.

O ProfiAuto:
ProfiAuto to należąca do firmy Moto-Profil marka zrzeszająca ponad 220 hurtowni i sklepów motoryzacyjnych w Polsce, Czechach i na Słowacji. Pod szyldem ProfiAuto funkcjonuje również 1000 serwisów motoryzacyjnych wchodzących w skład ogólnopolskiej sieci ProfiAuto Serwis. Partnerzy marki to wyselekcjonowane, najlepsze na rynku motoryzacyjnym podmioty. Sprzedawane za pośrednictwem sieci części i akcesoria samochodowe pochodzą od największych, renomowanych producentów i są przeznaczone do wszystkich typów samochodów osobowych i dostawczych. Sieć ProfiAuto jest także organizatorem ogólnopolskich imprez motoryzacyjnych, w tym: targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show oraz cyklu wydarzeń ProfiAuto PitStop. Marka jest również sponsorem zespołu ProfiAuto Racing Team, biorącego udział w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski oraz pomysłodawcą programu „Projekt Warsztat” emitowanego na antenie TVN Turbo.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.