Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1260 miejsce

Bezpłatne przeglądy dla kierowców we Wrocławiu ProfiAuto PitStop

  • MProf MP
  • Data dodania: 2017-05-12 11:31

Na wiosnę warto wykonać kontrolny przegląd samochodu. Teraz można to zrobić bezpłatnie podczas ProfiAuto PitStop.

 / Fot. PitstopNa kierowców, którzy przyjadą w piątek, 12 maja w godzinach 11-17 w na parking przy sklepie „Piotr i Paweł” (ul. Świeradowska 51/57) czekać będą specjaliści z ProfiAuto i S-Auto - lokalnego dystrybutora części samochodowych. Poddadzą oni badaniu technicznemu elementy wpływające na bezpieczeństwo, ekonomikę i komfort jazdy.

Wiosną chętniej wyjeżdżamy za miasto, dlatego warto już dziś przygotować nasz samochód do dłuższych podróży. Nawet zaawansowane systemy bezpieczeństwa nie zadziałają odpowiednio, jeżeli układy zespołów ulegną wyeksploatowaniu czy też awarii. Dlatego podczas ProfiAuto PitStop diagności rozpoczną przegląd od części najbardziej narażonych na eksploatację. Sprawdzą poziom płynów, stan ogumienia, prawidłowe ustawienie świateł, a także działanie wszystkich żarówek i stan kloszy. W miarę możliwości, samochody będą również podłączane pod urządzenie diagnostyczne.

- Większość elementów poddawana jest kontroli podczas każdego obowiązkowego badania technicznego auta. Sęk w tym, że takie testy nie zawsze są dokładne. Na wynik badania wpływ ma zbyt wiele czynników, np. w przypadku amortyzatorów jest to ciśnienie w oponach, stan gumowo-metalowych elementów zawieszenia. Aktualny stan pojazdu w wyniku codziennej jazdy dynamicznie się zmienia. Dlatego każdy dodatkowy przegląd jest szansą na wykrycie wczesnej usterki i uniknięcie poważniejszych napraw - mówi Tomasz Serafin, przedstawiciel firmy „S-Auto", organizatora akcji.

ProfiAuto PitStop to również okazja do rozmowy z ekspertami i spędzenia czasu w motoryzacyjnej atmosferze.

Akcję wspiera CH Ferio Gaj we Wrocławiu.

Organizatorami akcji są: marka ProfiAuto, firmy ATE, VARTA i OSRAM oraz S-AUTO.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.