Facebook Google+ Twitter

Bezpłatne przeglądy w Oleśnicy podczas ProfiAuto PitStop

  • MProf MP
  • Data dodania: 2017-05-23 10:49

Na kierowców, którzy przyjadą we wtorek, 23 maja w godzinach 10-16 w na parking pod marketem E.Leclerc (ul. Moniuszki 69) czekać będą specjaliści z ProfiAuto i Auto Mix

 / Fot. ProfiAutoNa wiosnę warto wykonać kontrolny przegląd samochodu. Teraz można to zrobić bezpłatnie podczas ProfiAuto PitStop. Na kierowców, którzy przyjadą we wtorek, 23 maja w godzinach 10-16 w na parking pod marketem E.Leclerc (ul. Moniuszki 69) czekać będą specjaliści z ProfiAuto i Auto Mix - lokalnego dystrybutora części samochodowych. Poddadzą oni badaniu technicznemu elementy wpływające na bezpieczeństwo, ekonomikę i komfort jazdy.

Wiosną chętniej wyjeżdżamy za miasto, dlatego warto już dziś przygotować nasz samochód do dłuższych podróży. Nawet zaawansowane systemy bezpieczeństwa nie zadziałają odpowiednio, jeżeli układy zespołów ulegną wyeksploatowaniu czy też awarii. Dlatego podczas ProfiAuto PitStop diagności rozpoczną przegląd od części najbardziej narażonych na eksploatację. Sprawdzą poziom płynów, stan ogumienia, prawidłowe ustawienie świateł, a także działanie wszystkich żarówek i stan kloszy. W miarę możliwości, samochody będą również podłączane pod urządzenie diagnostyczne.

-Sezon wakacyjnych wyjazdów rozpocznie się lada moment. Planując podróż samochodem, koniecznie powinniśmy go dokładnie sprawdzić ponieważ długie trasy to naprawdę wielki sprawdzian dla naszych pojazdów. Warto to zrobić, bo gdy coś się zepsuje w trasie, to radość z wypoczynku zepsuje konieczność naprawy auta. Powierzając samochód zaufanemu mechanikowi, zyskujemy pewność, że wszystko zostało dokładnie sprawdzone. Dlatego zachęcam wszystkich do rutynowych kontroli aut. Dbajmy o bezpieczeństwo własne, pasażerów oraz innych uczestników ruchu. Zapewniam że bezpieczeństwo na drodze w dużym stopniu składa się ze sprawnego samochodu - mówi Patryk Kołodziejczyk, z firmy Auto Mix, lokalnego partnera akcji.

ProfiAuto PitStop to również okazja do rozmowy z ekspertami i spędzenia czasu w motoryzacyjnej atmosferze. Organizatorami akcji są: marka ProfiAuto, firmy ATE, VARTA i OSRAM oraz AUTO MIX.


O ProfiAuto Serwis:
ProfiAuto Serwis to prężnie rozwijająca się sieć warsztatów niezależnych, budowana przez markę ProfiAuto, zrzeszającą ponad 220 hurtowni i sklepów motoryzacyjnych w Polsce, Czechach i na Słowacji oraz 900 serwisów samochodowych wchodzących w skład ogólnopolskiej sieci ProfiAuto Serwis. Główne założenia projektu to intensywne wsparcie biznesowe, technologiczne, informatyczne, promocyjne i szkoleniowe dla zrzeszonych w sieci warsztatów.


O ProfiAuto:
ProfiAuto to należąca do firmy Moto-Profil marka zrzeszająca ponad 220 hurtowni i sklepów motoryzacyjnych w Polsce, Czechach i na Słowacji. Pod szyldem ProfiAuto funkcjonuje również niemal 900 serwisów motoryzacyjnych wchodzących w skład ogólnopolskiej sieci ProfiAuto Serwis. Partnerzy marki to wyselekcjonowane, najlepsze na rynku motoryzacyjnym podmioty. Sprzedawane za pośrednictwem sieci części i akcesoria samochodowe pochodzą od największych, renomowanych producentów i są przeznaczone do wszystkich typów samochodów osobowych i dostawczych. Sieć ProfiAuto jest także organizatorem ogólnopolskich imprez motoryzacyjnych, w tym: targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show oraz cyklu wydarzeń ProfiAuto PitStop. Marka jest również sponsorem zespołu ProfiAuto Racing Team, biorącego udział w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski oraz pomysłodawcą programu „Projekt Warsztat” emitowanego na antenie TVN Turbo.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.