Facebook Google+ Twitter

Bezpłatne seminarium na temat zarządzania i organizacji

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-02-03 16:22

PAM Center i firma 4TG zapraszają na bezpłatne seminarium „Pozytywne przywództwo i sprawne zarządzanie w Excelu”. Seminarium odbędzie się 9 lutego o godzinie 10.00 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Pierwszą część spotkania poprowadzi Bartosz J. Tkaczyk, wykładowca Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley, członek Amerykańskiego Stowarzyszenia Szkoleń i Rozwoju, konsultant UNESCO. Tematem będzie pozytywne przywództwo - czyli jak energetyzować miejsce pracy, jak wykorzystywać nauki o mózgu w biznesie i jak wprowadzić ideę pozytywnego przywództwa w firmach i korporacjach.

Druga część poświęcona będzie metodom sprawnego działania w Excelu. Wykład, ilustrowany przykładami, poprowadzi Tomasz Głuszkowski, wykładowca Uniwersytetu Łódzkiego, ekspert z zastosowania arkusza kalkulacyjnego w zarządzaniu.

Zaprezentuje on przykłady wykorzystania autorskiej metodyki 4TG budowy i użytkowania modeli w Excelu pozwalającej sprawnie wykorzystać to narzędzie. Pokazana zostanie budowa modelu do budżetowania i controllingu szkoleń (jako przykład wykorzystania metodyki), który udowodni jak szybko i bezpiecznie automatyzować procesy zarządcze.

Tomasz Głuszkowski zaprezentuje metody redukcji czasochłonnych czynności przetwarzania danych (metody organizacji i projektowania struktur danych) oraz sposoby budowania automatycznie działających, sparametryzowanych modeli w Excelu.

O uczestnictwie w seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc jest ograniczona. Aby zarezerwować swój udział, zapraszamy na stronę www.4tg.pl

Nadesłała Barbara Urbańczyk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.