Facebook Google+ Twitter

Bezpłatne spływy kajakowe w Warszawie

Od 3 lipca rusza cykl bezpłatnych spływów kajakowych w Warszawie, w którym może wziąć udział każda pełnoletnia osoba. Spływy odbywają się w sobotę i niedzielę. Akcja kończy się 25 lipca.

Kajaki. www.wikipedia.org / Fot. Tumi-1983W ramach Projektu Bezpłatna Warszawska Szkółka Kajakowa Kim, realizowanego dzięki dofinansowaniu Miasta Stołecznego Warszawy, każda pełnoletnia osoba może bezpłatnie uczestniczyć w spływie kajakowym. Aby wziąć udział w projekcie należy wypełnić formularz, znajdujący się na stronie www.fundacjakim.pl .

Chętni spotykają się w soboty i niedziele o godz. 8.45 przy ul.Zaruskiego (Port Czerniakowski) pod estakadą Trasy Łazienkowskiej. Uczestnicy początkowo przejdą krótkie szkolenie, a następnie wypłyną na Wisłę, by podziwiać mosty i porty Warszawy.

Jak podaje miejski serwis WarszawyNa wysokości Bielan przewidziany jest odpoczynek na jednej z wiślanych łach. Uczestnicy będą również mieli okazję zwiedzić i prześluzować się do Kanału Żerańskiego za niewielką opłatą (4zł). Spływ zakończy się w porcie Faelbetu przy ul.Marywilskiej 42E około godziny 15. Dojazd na spływ i powrót uczestnicy organizują we własnym zakresie.

Czytaj również:
Kajakiem po mazowieckich rzekach? Naprawdę warto!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 25.02.2011 10:31

Ocena jak najbardziej pozytywna, więcej takich informacji!
Michał

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.