Facebook Google+ Twitter

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców nt. zarządzania finansami

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-11-15 13:56

We wtorek, 19.11.2013 roku, w Hotel TIRest Grębiszew ul. Kołbielska 32, 05-300 Mińsk Mazowiecki, o godz. 17:00-19:00, odbędą się Warsztaty Inwestycji – bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców, na temat zarządzania finansami.

Warsztaty Inwestycji Aforti Finance S.A.

Przyjdź, a dowiesz się jak pomnażać pieniądze i budować bezpieczną przyszłość.


Czy wiesz, że według przeprowadzonych na przełomie lipca i sierpnia br. przez Instytut Badania Opinii Homo Homini dla Aforti Finance S.A. * badań: „Wiedza Polaków o skutecznym oszczędzaniu”, niemal połowie z nas nie udało się w przeciągu ostatnich sześciu miesięcy odłożyć żadnej sumy pieniędzy? W większości Polacy nie posiadają zaplecza finansowego, co wynika z braku elementarnej wiedzy, ponieważ aż 75,1% badanych nie miało do czynienia z żadną formą edukacji w zakresie gospodarowania własnymi finansami!
Jeśli skuteczne oszczędzanie i pomnażanie pieniędzy Tobie również wydaje się szalenie trudne i skomplikowane, to znaczy, że czas na zdobycie rzetelnej wiedzy. Czy wiesz, że nawet drobne sumy pieniędzy odkładane regularnie i umiejętnie, mogą przynieść Ci satysfakcjonujące zyski? Z Aforti Finance S.A. w łatwy sposób możesz ten cel osiągnąć.
Dzięki Programowi Wspierania Lokalnej Przedsiębiorczości Aforti Finance S.A. masz wyjątkową możliwość uczestniczenia w bezpłatnym szkoleniu finansowym: Warsztatach Inwestycji, prowadzonych przez eksperta w dziedzinie inwestowania i oszczędzania.
Podczas Warsztatów Inwestycji dowiesz się w jaki sposób efektywnie zarządzać swoimi pieniędzmi, skutecznie je pomnażać i systematycznie budować stabilność finansową. Uzyskasz podstawowe informacje, które umożliwią Ci rozeznanie w instrumentach finansowych stworzonych w celu oszczędzania i inwestowania kapitału. Podczas szkolenia nasz ekspert zaprezentuje produkty finansowe takie jak: programy regularnego oszczędzania, gwarantowane programy emerytalne oraz produkty inwestycyjne: obligacje korporacyjne i akcje w ramach pre-IPO.
Wszelkie materiały edukacyjne, które otrzymasz zawierają najważniejsze informacje przedstawione
w skondensowanej, jasnej i czytelnej formie. Przekażemy Ci kompetencje, które będziesz mógł od razu zastosować w życiu codziennym. Wdrożenie tej wiedzy zagwarantuje Ci wypracowanie dobrych przyzwyczajeń w gospodarowaniu budżetem, a w konsekwencji pomnażanie pieniędzy i budowę bezpieczeństwa finansowego Twojego i Twoich najbliższych.
Pomożemy Ci również w zarządzaniu programami oszczędnościowymi, które już posiadasz lub planujesz posiadać. Efektywna i optymalna ich obsługa wymaga stale aktualizowanej wiedzy i doświadczenia, a co za tym idzie poświęcenia czasu. My wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i nieustannie rozwijamy usługę posprzedażową tzw. Wsparcie Inwestora AFORTI™, które oferujemy bezpłatnie wszystkim, którzy za naszym pośrednictwem zakupią program oszczędnościowy. Prowadzimy współpracę z licencjonowanym doradcą inwestycyjnym, który służy pomocą konsultacyjną dla wszystkich naszych klientów.
Warsztaty Inwestycji Aforti Finance S.A to również możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych.
Aby wziąć udział w Warsztatach Inwestycji Aforti Finance S.A. wystarczy zadzwonić lub wysłać maila:
Aforti Finance S.A.
biuro@afortifinance.pl
tel: (22) 308 88 88

lub wypełnić formularza na:
www.afortifinance.pl/edukacja-finansowa.

*Badanie „Wiedza Polaków o skutecznym oszczędzaniu” wykonane na zlecenie Aforti Finance S.A., na przełomie lipca i sierpnia 2013, metodą CATI na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie 1119 Polaków; badanie zrealizowane przez Instytut Badania Opinii Homo Homini
Aforti Finance S.A.
Aforti Finance S.A. oferuje profesjonalne, indywidualne doradztwo w zakresie efektywnego gromadzenia kapitału, rozpoczynając od promocji oszczędzania przez skuteczne i świadome inwestowanie.
Spółka prowadzi działalność m.in. poprzez organizację szkoleń finansowych dla mikroprzedsiębiorców oraz osób fizycznych. Aforti Finance S.A. jest także dystrybutorem najlepszych w danym czasie produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych dostępnych na rynku, dostosowanych do indywidualnych potrzeb
każdego Klienta. Firma kładzie nacisk na edukację oraz obsługę posprzedażową swoich Klientów w celu
maksymalizacji osiąganych zysków finansowych, realizowaną w ramach Wsparcia Inwestora AFORTI.
Spółka stanowi część Aforti Holding S.A, która jest notowana na Rynku Akcji New Connect Giełdy Papierów Wartościowych. Więcej informacji na www.afortifinance.pl
(Aforti Finance)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.