Facebook Google+ Twitter

Bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorczych Przedsiębiorcą Być!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-09-09 12:40

Fundacja „Twoja Inicjatywa!” tym razem zaprasza przedsiębiorców i tych, którzy myślą o założeniu firmy, na bezpłatne warsztaty „Przedsiębiorcą być!”. Spotkanie odbędzie się 16 września br. w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii.

Będzie okazją do poszerzenia wiedzy na temat prowadzenia własnej firmy oraz szansą do rozmowy z ekspertami w tej dziedzinie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria.

Kiedy i gdzie?
- Zawiłość procedur, skomplikowane przepisy prawne czy księgowe spędzają sen z powiek każdemu początkującemu przedsiębiorcy. Stąd pomysł na warsztaty, które zarówno przybliżą wiedzę z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej, jak i pokażą praktyczną stronę prowadzenia własnego biznesu – mówi Anna Flaga, Prezes Fundacji Twoja Inicjatywa!.

Warsztaty „Przedsiębiorcą Być!” odbędą się już 16 września br. (wtorek), w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii, przy ul. Por. Jana Białka 9, w godzinach 16.00-18.00.

Program warsztatów

Głównym celem szkolenia jest zdobycie, pogłębienie i utrwalenie wiedzy oraz praktycznych umiejętności dotyczących własnej działalności gospodarczej. Uczestnicy będą mieć szansę poznania podstawowych przepisów z zakresu prawa pracy, prawa ubezpieczeniowego i podatkowego. Dowiedzą się także, jakie obowiązki administracyjne ciążą na przedsiębiorcy oraz w jaki sposób rozlicza się koszty i przychody w firmie.
Prelegenci
W świat wiedzy i zawiłych przepisów dotyczących prowadzenia własnej firmy uczestników wprowadzi ekspert w dziedzinie zakładania i prowadzenia własnej firmy - Bartłomiej Wasilewski. Opowie m.in. co należy wiedzieć o prowadzeniu własnej firmy, jak rozpocząć działalność gospodarczą, jakie są podstawowe zasady księgowości w firmie oraz gdzie można uzyskać dofinansowanie na wymarzony start-up.

Zapisy
Warsztaty są bezpłatne. Zgłoszenia przyjmowane są na stronie www.twoja-inicjatywa.pl. Zapisy są obowiązkowe.
(Marta Modzelewska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.