Facebook Google+ Twitter

Bezpłatne warsztaty edukacyjne pt. "Wydatki kontrolowane"

W sobotę 25 maja br. na Wydziale Nauk Humanistyczno-Społecznych w Olsztynie odbędą się bezpłatne warsztaty realizowane w ramach programu edukacyjnego pt. "Wydatki kontrolowane". Warsztaty skierowane są do uczniów, studentów i osób dorosłych

Chcesz lepiej zarządzać własnym i domowym budżetem? Pragniesz dowiedzieć się więcej, jak nie popaść w długi, gospodarować pieniędzmi i bezpiecznie korzystać z dostępnych na rynku produktów bankowych. A może jesteś zainteresowany tym, jak radzić sobie ze stresem w sytuacjach związanych z problemami finansowymi i zadłużeniem. Jeśli tak, to bezpłatne warsztaty edukacyjne organizowane z inicjatywy firmy P.R.E.S.C.O. GROUP są właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty edukacyjne organizowane w ramach programu „Wydatki kontrolowane”, prowadzone przez ekspertów NBP, wykładowców WSP TWP oraz psychologa biznesu, które odbędą się 25 maja 2013 r. w Olsztynie (Wydział Nauk Humanistyczno-Społecznych Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Olsztynie, ul. Sikorskiego 23).

Warsztaty adresowane są do dwóch grup docelowych:

- uczniów szkół średnich i studentów (początek warsztatów godz. 9:00 – 12:30)
- rodzin i osób indywidualnych (początek warsztatów godz. 13:30 – 17:00)

Udział w warsztatach to doskonała okazja do zdobycia wiedzy praktycznej i cennych umiejętności na temat inteligentnego i skutecznego gospodarowania środkami finansowymi, radzenia sobie z emocjami i postawami związanymi z zadłużeniem oraz przeciwdziałania pułapkom i zagrożeniom prowadzącym do tzw. „pętli zadłużenia”.
Warsztaty zakładają krótkie wykłady poświęcone zagadnieniom tematycznym oraz praktyczne wskazówki i rozwiązania problemów.

Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikat, potwierdzający ich ukończenie.

Zgłoszenia i szczegółowe informacje:

Monika Kamińska, mbba – komunikacja w biznesie
email: m.kaminska@mbba.pl, tel.: 733 445 590

Monika Załuga, WSP TWP w Warszawie
email: m.zaluga@wsptwp.eu, tel.: 603 630 857

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.