Facebook Google+ Twitter

Bezpłatne warsztaty komputerowe dla młodych z Ursynowa

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-07-24 15:27

W sierpniu Warszawska Szkoła Reklamy zaprasza dzieci i młodzież na nieodpłatne warsztaty internetowe. W ramach akcji „Lato w mieście" organizowanej w porozumieniu z władzami Ursynowa szkoła oferuje dostęp do nowoczesnych sal wykładowych i opiekę wykwalifikowanej kadry specjalistów.

Dzieci i młodzież w wieku od 7 do 18 lat będą uczyć się tworzenia stron internetowych oraz bezpiecznie bawić przy użyciu komputera. Poznają także sposoby wyszukiwania w internecie przydatnych w nauce wiadomości i zasady korzystania z popularnych serwisów tematycznych.

- To zupełnie naturalne, że oferujemy bezinteresownie potencjał szkoły, który w okresie wakacji pozostaje niewykorzystany. Pracownie byłyby w przeciwnym razie puste, a wykładowcy pozostający na etacie marnotrawiliby czas – mówi Artur Waczko, prezes Warszawskiej Szkoły Reklamy.

Urząd Dzielnicy Ursynów i Warszawska Szkoła Reklamy planują wspólne działania w przyszłości. Będą one skierowane nie tylko do młodzieży (w planach są akcje dla seniorów i osób z upośledzeniem słuchu).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.