Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20044 miejsce

Bezpłatne warsztaty nordic walking w Poznaniu

Od najbliższej niedzieli, co dwa tygodnie na poznańskim Morasku odbywać będą się spotkania z trenerami nordic walking. Wstęp wolny.

nordic walking / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Nordic_walking_Sauvak%C3%A4vely%C3%A4_Vallilassa_H8261_C.jpg&filetimestamp=20081116180215Nordic walking to stosunkowo młoda dziedzina sportu, która w ekspresowym tempie podbiła serca Polaków. Jak każda dyscyplina, wymaga odrobiny wiedzy i praktyki, aby jej uprawianie mogło przynieść oczekiwany efekt.

Najbliższe spotkanie odbędzie się już w niedzielę 27 czerwca. W czasie warsztatów Joanna Gronikowska, instruktor rekreacji ruchowej, omówi wszystkie najbardziej interesujące tematy związane z Nordic Walking oraz wpływem spacerów na zdrowie i kondycję fizyczną. Dowiemy się, dlaczego Nordic Walking jest jedną z najczęściej polecanych form aktywności, kto może uprawiać tę dyscyplinę, jakie są techniki marszowe i rodzaje wyposażenia? Dodatkowo, instruktor podpowie jak zadbać o właściwą dietę oraz jakie napoje poleca się sportowcom.

Po części teoretycznej szkolenia odbędzie się wspólny trening pod okiem instruktora. Dodatkowo, warsztaty będą okazją do zadania własnych pytań, wymiany opinii, a także wygrania kilku kompletów kijków do nordic walking.

Sponsorem spotkań jest firma Inotel, wielkopolski operator telekomunikacyjny. Pierwszy trening już w niedzielę 27 czerwca od godziny 11 na poznańskim Morasku (tuż za pętlą Pestki). Więcej informacji udziela Natalia Pęcak - 061 622 90 11, n.pecak@inotel.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dziękuję za informację:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.