Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25936 miejsce

Bezpłatne warsztaty teatralne dla dzieci i seniorów w Legnicy

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2011-09-16 21:28

16 września ruszyły zapisy na bezpłatne warsztaty teatralno-plastyczne dla dzieci "Zrób swój własny teatr" i zajęcia dla seniorów "Poszukiwanie formy". Odbędą się one w Legnicy w terminie 22 - 25 września, podczas Festiwalu Teatru Nie-Złego.

 / Fot. plakat Za kilka dni rozpocznie się w Legnicy Festiwal Teatru Nie-Złego, podczas którego będzie można się osobiście przekonać, że teatr jest otwarty na dialog z każdym widzem. Natomiast już dzisiaj ruszyły zapisy na bezpłatne warsztaty teatralno-plastyczne dla dzieci "Zrób swój własny teatr" i zajęcia dla seniorów "Poszukiwanie formy".

"Zrób swój własny teatr" to warsztaty przeznaczone dla dzieci w wieku 5 - 8 lat, podczas których, według własnych pomysłów, pod okiem wykwalifikowanej animatorki, będą tworzyć scenę i pacynki. Dla młodych uczestników są one świetną zabawą, pomagającą rozwijać zdolności kreacyjne i uwrażliwiać na barwę i kształt, a przede wszystkim dokładnie poznać tematykę teatralną. Warsztaty teatralne dla dzieci. / Fot. mat. prasowe

Warsztaty odbędą się: 22 września w godz. 15–17 oraz 24 września w godz. 14-16 w Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy, Rynek 39 (sala nr 10).
Poprowadzi je Małgorzata Łojko z Fundacji Rzemiosła Flafi - animatorka zajęć manualnych, związana z edukacją plastyczną dzieci i młodzieży.

W spotkaniach "Poszukiwanie formy" mogą wziąć udział osoby od 55. roku życia. Warsztaty pozwolą poprawić kondycję fizyczną i wyrazić siebie poprzez ruch. Uczestnicy poznają również metody, które będą pomocne w osiągnięciu stanu odprężenia i relaksu.

Warsztaty teatralne dla seniorów. / Fot. mat. prasoweOdbędą się one w dniach: 23 i 24 września w godz. 10 - 11.30. Miejsce: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy Rynek 39, sala nr 10.
Prowadzenie: Dorota Kamecka - doświadczona instruktorka tańca i członkini Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach proszone są o kontakt z Panią Martą Pulter-Jabłońską (m.pulter@niezly-festiwal.pl, tel. +48 504 109 317).

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

teatroman
  • teatroman
  • 18.09.2011 21:54

To wspaniała, twórcza kontynuacja dzieła rozpoczętego przed laty w tym regionie przez Alinę Obidniakową. Dziś to jedna z wielu tego typu inicjatyw, ale za tzw. komuny była to prawdziwa rewolucja w teatrze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.