Facebook Google+ Twitter

Bezpłatne warsztaty "Załóż firmę na wakacje!"

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości w Chorzowie przeprowadzi drugą część bezpłatnych warsztatów w ramach akcji "Załóż firmę na wakacje!".

Logo AIP / Fot. Arkadiusz WawreczkoPo raz drugi AIP w Chorzowie kieruje zaproszenie do udziału w cyklu bezpłatnych warsztatów dla osób w wieku od 18 do 30 roku życia i więcej w ramach akcji "Załóż firmę na wakacje!".

- Tym razem warsztaty będą poświęcone tematyce "Zakładanie i prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej". Odbędą się one zgodnie z podanym harmonogramem - mówi Ireneusz Klaszyk, stażysta w AIP.

Cała akcja ma na celu promowanie przedsiębiorczości i samozatrudnienia wśród młodych ludzi. Szczególnie, iż w okresie wakacyjnym są oni bardziej skłonni do wyzwań ponieważ mają więcej czasu wolnego. Inkubatory w całym kraju przekonują, że zakładanie firm to nie tylko szukanie pracy dla siebie ale także rozwój gospodarki.

- Zgadza się, dlatego mamy nadzieję, że także teraz frekwencja dopisze w liczbie uczestników - dodaje Klaszyk.

Zainteresowani wzięciem udziału w akcji i warsztatach proszeni są o przesłanie e-maila z imieniem i nazwiskiem oraz tel. kontaktowym na adres gwsp@inkubatory.pl do 17 sierpnia.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.