Facebook Google+ Twitter

Bezpłatny internet w Warszawie. 11 nowych nadajników już wkrótce

Już za miesiąc miasto uruchomi 11 nowych nadajników. Bezpłatny internet obejmie przede wszystkim miejsca odwiedzane przez turystów.

Fot. ilustracyjna / Fot. DocentX/GNU Licencji Wolnej Dokumentacji, w wersji 1.2 lub nowszejJak podaje serwis tvnwarszawa.pl na przełomie maja i czerwca bezpłatny internet bezprzewodowy pojawi się m.in. na Nowym Świecie, placu Trzech Krzyży, placu Grzybowskim i na Powiślu oraz Saskiej Kępie. Wciąż jeszcze z darmowego internetu mogą korzystać tylko nieliczni mieszkańcy stolicy.

Mimo ambitnych planów, jedynie Bemowo w 80 procentach objęte jest miejską siecią. Jeszcze przed wakacjami nadajnik postawią władze Ursynowa. Jak zapowiada burmistrz, docelowo sieć ma być dostępna w Parku im. Jana Pawła II, w Lasku Brzozowym, Przy Bażantarii i Kopie Cwila. Nie będzie natomiast bezpłatnego internetu na Woli; władze dzielnicy tłumaczą się problemami finansowymi.

Czytaj więcej:
Darmowy internet w Warszawie

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To cud, ten bezpłatny internet. Co prawda w Rzeszowie ponoć funkcjonuje od lat. Ale jak wypadamy z dostępnością do internetu? Bo w państwach Europy określają minimalną szybkość (nawet 100 Mb w niektórych krajach) na całym obszarze tych państw - jako wymóg cywilizacyjny i obowiązek w stosunku do obywatela.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.