Facebook Google+ Twitter

Bezpłatny kurs e-learningowy. Jak to jest uczyć się on-line?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-09-15 10:57

Co to jest e-learning, jakie są jego zalety, co dzieje się na platformie e-learningowej, kim są osoby wspierające naukę on-line – tego dowiedzą się uczestnicy trzydniowego e-learningowego kursu „Sprawdź, jak wygląda nauka on-line”.

Polski Uniwersytet Wirtualny z sukcesem przeprowadził już 6 edycji bezpłatnego szkolenia „Sprawdź, jak wygląda nauka on-line”. Udział w nich wzięło ponad 200 osób. Dla większości z nich kurs stał się początkiem dalszej edukacji przez Internet.

Ze względu na niesłabnące zainteresowanie szkoleniem PUW przygotował dodatkową edycję kursu, która odbędzie się w dniach 21–23 września. Do udziału w niej organizator zachęca szczególnie osoby, które do tej pory nie miały do czynienia z e-learningiem, a chciałyby rozpocząć przygodę z tą formą nauki.

W trakcie realizacji kursu nad pracą uczestników czuwać będzie trener. Za pośrednictwem forum dyskusyjnego oraz czatu odpowie on na zadane pytania, a także ułatwi zrozumienie trudniejszych zagadnień.

Aby wziąć udział w szkoleniu, wystarczy dokonać zapisu na stronie www.puw.pl. Później można już bez przeszkód skonfrontować wyobrażenia dotyczące nauki przez Internet z rzeczywistą pracą na platformie.
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Anonim Animowy
  • Anonim Animowy
  • 20.09.2011 10:45

Przepraszam, nie gazeta a portal ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anonim Animowy
  • Anonim Animowy
  • 20.09.2011 10:44

Rozumiem, że artykuł jest sponsorowany przez PUW, albo z braku rzetelności dziennikarskiej gazeta nie zrobiła nawet podstawowego researchu, które inne szkoły wyższe w Polsce organizaują darmowe kursy z serii "sprawdź / przetestuj e-learning".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.