Facebook Google+ Twitter

Bezpłatny kurs z języka angielskiego

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-09-03 14:23

Od października 2014 r. do czerwca 2015 r. w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie mieszkańcy województwa mazowieckiego będą mogli wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach z angielskiego.

Od października 2014 r. do czerwca 2015 r. w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie mieszkańcy województwa mazowieckiego będą mogli wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach z angielskiego i przygotować się do honorowanego przez firmy na całym świecie egzaminu TOEIC® Reading and Listening. Rekrutacja trwa. Liczba miejsc ograniczona.


Bezpłatne szkolenia z języka angielskiego to 120 godzin lekcyjnych nauki i bezpłatne materiały szkoleniowe.
- Słuchacze będą się uczyli od native speakerów oraz wykwalifikowanych lektorów Centrum Egzaminacyjnego TOEIC® w AFiBV. Szkolenie będzie zrealizowane na wysokim poziomie merytorycznym i nie będzie odbiegało od ofert komercyjnych – podkreśla dr Krzysztof Flakiewicz, koordynator szkolenia. – Co więcej, słuchacze nie zapłacą za naukę, ponieważ koszty w całości zostaną pokryte ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego – dodaje Flakiewicz.

W szkoleniach mogą wziąć udział osoby w wieku 18-29 lat, zameldowane na terenie województwa mazowieckiego.
- Do nauki angielskiego zapraszamy osoby pracujące, bezrobotne lub nieaktywne zawodowo. Zapraszamy każdego, kto chciałby nabyć nowe kwalifikacje językowe lub podwyższyć te już posiadane – podkreśla Flakiewicz.

Zajęcia będą się odbywały w kampusie Akademii Finansów i Biznesu Vistula na warszawskim Ursynowie, przy ul. Stokłosy 3 (tuż obok stacji metra Stokłosy). Uruchomionych zostanie w sumie 18 grup, każda maksymalnie 12-osobowa, na różnym poziomie zaawansowania – od początkującego do zaawansowanego. Zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu – 4 h lub 2 razy w tygodniu – po 2 h lekcyjne, w godzinach popołudniowych. Zgłoszenia można przesyłać
do 29 września 2014 r. pod adresem k.flakiewicz@vistula.edu.pl lub d.cakar@vistula.edu.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać, dzwoniąc pod numer 506 091 148 lub na www.vls.vistula.edu.pl.

Kurs odbędzie się w ramach projektu Akademia Kształcenia Językowego Vistula finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest ośrodkiem egzaminacyjnym ETS Global – międzynarodowego lidera w zakresie językowych testów egzaminacyjnych. Otrzymała uprawnienia do przeprowadzania egzaminów z języka angielskiego, m.in.: TOEIC® Listening and Reading (angielski w środowisku pracy i biznesu), TOEIC BridgeTM (angielski dla początkujących), czy niemieckiego – m.in. WiDaF (niemiecki w środowisku pracy i biznesu).
(Katarzyna Chmielewska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.