Facebook Google+ Twitter

Bezużyteczne czy pomysłowe?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-01-20 17:35

W Internecie można znaleźć sklepy internetowe sprzedające ciekawe, rzadko spotykane gadżety. Ale czy można nazywać je przedmiotami oryginalnymi czy bezużytecznymi?

Ostatnio odnalazłem pewien ciekawy sklep internetowy. Jego asortyment w niczym nie przypominał tego co oferują inne sklepy, te wirtualne i te zwykłe.

Znalazłem w nim na przykład takie dziwadła, jak papier toaletowy, gdzie na każdym listku wydrukowane było inne sudoku, zestaw do hodowli czterolistnej koniczyny czy mała klawiaturka z jednym, czerwonym przyciskiem z napisem "PANIKA", którą należy podłączyć do wtyczki USB, a po naciśnięciu przycisku są takie same efekty jak po kombinacji klawiszy Ctrl+Alt+Delete (można to potraktować również jako rozwiązanie zagadki Chucka Norrisa, że umie wcisnąć te trzy przyciski naraz jednym palcem). Bluzka z ekranem wyświetlającym na klatce fale dźwiękowe z urządzenia odczytującego drgania, zegar binarny pokazujący godzinę w postaci ciągu cyfr 1 i 0 mikser, kubek oraz przedłużacz na 4 USB w jednym.

Spotkać też można kaczkę - Lorda Vadera - do kąpieli zmieniającą kolory, komplet mikrofon+głośnik schowany w głowie łosia, poławiacz słodyczy, "masło-smarowarkę" do kanapek z przedłużaczem USB w jednym, poławiacz słodyczy podobny do poławiacza maskotek w wesołym miasteczku. Unoszący się w polu magnetycznym długopis wykorzystujący fale magnetyczne czy nawet worek bokserski, który po uderzeniu głośno przeklina.

Tylko pytanie – po co człowiek ma wydawać ponad 30 złotych na takiego rodzaju "przedmioty"? Jedni kupują, aby sprzedać gdzieś na targowisku po wyższej cenie, inni widzą w tym coś bardzo przydatnego, inni oryginalnego, a jeszcze inni kupią to dla śmiechu.

Może kiedyś wyprodukują telefon komórkowy z pralką, tosterem i szczotką do zębów w jednym? Jeśli tak, to na pewno będzie sprzedawany w śmiesznych sklepach internetowych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 04.05.2007 16:01

takie ciekawe

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.