Facebook Google+ Twitter

Bezwzględny atak Cyberberkutu. Horror w Kijowie

Grupa powstańczych hakerów zaatakowała stolicę Ukrainy. Włamali się do serwera państwowej komisji wyborczej i go zablokowali, a na pokazujących ruchome obrazy billboardach, wynajętych przez ukraińskie partie, wyświetla się teraz to video:

 / Fot. nieznanyDla nie znających rosyjskiego; wyświetlają się postacie przywódców ukraińskich służb siłowych oraz nacjonalistycznych partii, a zaraz potem zdjęcia ofiar ostrzałów artyleryjskich miast Donbasu oraz bestialsko pomordowanych przez nacgwardię. Na koniec pada pytanie: „Czy naprawdę macie zamiar głosować na zbrodniarzy wojennych?” Nie da się ukryć, że ten pokaz elektronicznych przezroczy to prawdziwy horror.

Jest to bez wątpienia wezwanie do bojkotu niedzielnych wyborów parlamentarnych, a zarazem próba ich uniemożliwienia. Jeśli wirusa wpuszczonego do systemu ukraińskiej centralnej komisji wyborczej nie uda się usunąć w najbliższym czasie, jutro w najlepszym wypadku odbędzie się głosowanie systemem długopisowo-kartkowo-zeszytowym, a w gorszym nie odbędzie się wcale. Cios został wymierzony celnie. Trudno będzie zamilczeć to wydarzenie, a zapewne okaże się to wręcz niewykonalne.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Sprzeczne sygnały z Kijowa o tym czy serwer centralnej komisji wyborczej został zablokowany czy nie:

http://en.ria.ru/world/20141025/194589908/Ukraine-Blames-Report-of-Crippled-Electronic-Election-System-on.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Krzystofie, święta prawda, jak to mawiają na Podlasiu, ale z drugiej strony nie żyjemy otoczeni przez telewizję sprzed trzydziestu lat. Zresztą nawet wtedy każdy mógł próbować dojść do prawdy i wyrobić sobie własny pogląd na wszystkie wydarzenia międzynarodowe słuchając "reżimowego radia", a jednocześnie "dywersyjnych rozgłośni zachodnich". Robiły to zresztą wtedy miliony. Zaś dzisiaj? Przytaczam co podaje portal ONZ-etu, CNN itd., a jedne z drugim bierze to za wciskanie "rucholskiej propagandy" i w przypływie pseudopatriotyzmu wlepia mi za to pałę.

Ludzie myślcie, to nie boli! Chciałoby się zawołać w ślad za JKM. Tylko jak długo można? Dokończę jeszcze swój najnowszy artykuł, by mnie nie uznano za niepoważnego i udzielę sam sobie urlopu (na niezbędne podreperowanie nerwów) od dalszej mordęgi na taką skalę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i po takim pokazaniu skutków odległej wojny, gdzieś tam na dalekim wschodzie Ukrainy, mamy postrzegać pojanukowyczowskich demokratów pozytywnie?

A największym przewinieniem większości ofiar tej wojny było to, że nie chcieli przynależeć do jakiejś tam odległej zachodniej sitwy, woląc swoją... Ale to był aż tak poważny powód by zrobić taką masakrę? Dlaczego Cameron nie rozjechał czołgami Szkotów, którym zaświtała w głowach myśl o odłączeniu się od Anglii?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Grzegorzu ma Pan rację jednak kowalem własnego losu może być tylko i wyłącznie społeczeństwo świadome, mądre odporne na manipulacje... Ciężko się tego spodziewać po społeczeństwie, które wiedzę dostaje w sposób wybiórczy. Poza tym proszę zwrócić uwagę jak te wiadomości są podawane. Sama informacja jest krótka i niedokładna natomiast komentarz do niej jest rozbudowany, jedyny słuszny z gotowym wnioskiem i nie pozostawia odbiorcy miejsca na własne przemyślenia i wnioski. Bardzo często do skomentowania wynajmuje się (za odpowiednią stawkę...) pseudo "ekspertów" żeby było bardziej wiarygodnie. Pozdrawiam samodzielnie myślących!

Komentarz został ukrytyrozwiń

... film jest przerażający ... ponieważ mogę reagować wyłącznie emocjonalnie, a nie merytorycznie ... więc na tym poprzestanę ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Każdy jest kowalem własnego losu, a odnoszę wrażenie, że dotyczy to społeczeństwa w jeszcze większym stopniu aniżeli jednostek. Jeśli ludziom nie chce się szukać sprawdzalnych faktów i tworzyć prawd własnych będą musieli cierpieć za cudze kłamstwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zadziwiające jest że "nasze" media uznały ten "mały incydent" za niegodny uwagi polskiego społeczeństwa...!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.