Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12208 miejsce

Biała Dama wystąpi w filmie Almodovara

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2008-08-07 09:36

Najsłynniejszy mim Krakowa, Biała Dama, zagra w filmie u jednego z najwybitniejszych hiszpańskich reżyserów. Dziennikarskie śledztwo doprowadziło dziennikarzy "Polski" do informacji, że jest nim sam Pedro Almodovar.

Biała Dama.... / Fot. Ludwik KostuśZanim aktorka rozpocznie zdjęcia do filmu, krakowianie będą mogli zobaczyć ją w sztuce "Souad spalona żywcem" na scenie Moliere przy ul. Szewskiej.

Białą Damę, prywatnie Maję Iljuczonek, zapytaliśmy, czy potwierdza te sensacyjne doniesienia. - Nie mogę zaprzeczyć i nie mogę potwierdzić. Obowiązuje mnie tajemnica kontraktu - odpowiada aktorka. - Oficjalne informacje zostaną podane przez wytwórnię filmu w październiku tego roku. Nic więcej nie mogę na razie powiedzieć - dodaje.

Cała sprawa dotycząca udziału aktorki w obrazie Almodovara jest owiana wielką tajemnicą. Nam udało się jednak dotrzeć do pewnych informacji. Casting do filmu odbył się w Hiszpanii we wrześniu zeszłego roku. Podczas jego trwania aktorka pokonała aż 40 innych kandydatek z całej Europy.

Dowiedzieliśmy się też, iż Maja mogła zagrać w swoim ojczystym języku, ale reżyser przekonał ją
do podjęcia trudu nauczenia się hiszpańskiego tekstu z pomocą tłumacza. - Mam problemy z hiszpańskim. Głównie jeśli chodzi o wymowę. Myli mi się z francuskim, który znam dobrze. Jest dużo podobnych słów - nieśmiało przyznaje Maja.... a prywatnie Maja Iljuczonek. / Fot. Ludwik Kostuś

Film zawierać będzie wiele pikantnych scen, w których wystąpi aktorka. - Ta postać jest bardzo ostra.
To potwornie masakruje moją psyche. Staram się zrozumieć tok myślenia prostytutki i jej klienta. Nie jestem mechanicznym aktorem. Chcę pokazać prawdę. - zdradza Maja. - Badam to środowisko bardzo dogłębnie. Spotykam się z prostytutkami. Sama wirtualnie umawiam się z potencjalnymi klientami. Uświadomiło mi to, jak bezduszny jest świat pomiędzy prostytutką a klientem. Jak bardzo te kobiety cierpią na brak miłości. Jak krucha może być też miłość między mężem a żoną. Mam jednak problem, jak stać się kobietą kochającą kobietę. To mnie blokuje. Nie jestem w stanie zrozumieć tego uczucia i mam obawy, że tu będę musiała posłużyć się stricte warsztatem aktorskim, a bardzo tego nie lubię - dodaje. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się 20 listopada. Sceny będą kręcone między innymi w Paryżu i Nowym Jorku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.