Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Biała Gwiazda zgasła w Baku. FK Karabach Agdam - Wisła Kraków 3:2

Redakcja
Wisła przegrała z Karabachem. To koniec marzeń Białej Gwiazdy o europejskich pucharach.

Kolejnego upokorzenia doznała polska piłka nożna. Gdy po ubiegłorocznym czarnym czwartku wydawało się, że gorzej już być nie może, piłkarze wicemistrza Polski doznali druzgoczącej porażki w stolicy Azerbejdżanu.

Do przerwy było już 3:0 dla gospodarzy, a mogło być przynajmniej 5:0. W drugiej połowie, mimo strzelonej przez Pawła Brożka bramki, nadal zespołem lepszym była drużyna przeciwników. Tylko brak koncentracji przy wykańczaniu akcji sprawił, że piłkarze Karabachu nie zdobyli więcej bramek.

Wiślakom udało się zmniejszyć rozmiary porażki po golu Rafała Boguskiego. Wynik 2:4 w dwumeczu z drużyną z Azerbejdżanu mówi sam za siebie.

Wiślacy, po kolejnej w ostatnich latach kompromitacji, odpadli z eliminacji do Ligi Europy.
FK Karabach Agdam-Wisła Kraków 3-2 ( 3-0 )