Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1494 miejsce

Biała Podlaska, Parczew. Zmiany kadrowe w Policji

Pierwszy zastępca komendanta miejskiego Policji w Białej Podlaskiej mł. insp. Jerzy Kwaśniewski został komendantem w Parczewie. Naczelnik wydziału, podinsp. Grzegorz Pietrusik awansował na zastępcę komendanta w Białej Podl.

 / Fot. Archiwum KPP Biała Podl.Młodszy inspektor Jerzy Kwaśniewski, nowy szef parczewskich policjantów, już dwadzieścia dziewięć lat nosi policyjny mundur.

Od 1999 r. był zastępcą komendanta komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim, dowodził tą jednostką, by w 2010 roku zostać zastępcą, a następnie pierwszym zastępcą komendanta miejskiego Policji w Białej Podlaskiej.

Jego dotychczasowy przełożony insp. Dariusz Dudzik, pogratulował mu awansu i życzył sukcesów w dowodzeniu nową jednostką.

 / Fot. Archiwum KPP Radzyń Podl.Mł. insp. J. Kwaśniewski od swoich wieloletnich współpracowników oprócz gratulacji otrzymał kwiaty i upominek.

Dotychczasowy zastępca komendanta miejskiego Policji w Białej Podlaskiej mł. insp. Marek Domański został mianowany przez lubelskiego komendanta wojewódzkiego Policji pierwszym zastępcą.

 / Fot. Archiwum KMP Biała PodlaskaNa zastępcę awansował podinspektor Grzegorz Pietrusik, dotychczasowy naczelnik Wydziału Sztab Policji w KMP w Białej Podlaskiej.

Podinsp. Grzegorz Pietrusik służbę w Policji rozpoczął w 1994 r. w Warszawie. Od początku związany był ze służbą prewencji. W 1998 r. przeniósł się do garnizonu bialskiego, pracując kolejno w Kodniu, Terespolu i w Białej Podlaskiej. Od 1998 r. na stanowiskach kierowniczych.

Nowy zastępca, jak poinformował nas rzecznik bialskiej Policji kom. Jarosław Janicki, odpowiadał będzie za pion prewencji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.